Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Įvyko penktasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu!“

Saulėtą liepos 7 dienos rytą pasukome link Saldutiškio (Utenos raj.), kur netrukus turėjo prasidėti penktasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu!“. Renginiui prasidėjus sveikinimo žodį tarę LR Seimo narys Edmundas Pupinis, Saldutiškio dvaro savininkas Arūnas Svitojus ir Saldutiškio seniūnas Bronius Šliogeris linkėjo susitelkti atjautai ir pagalbai vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Šio renginio metu susirinkusieji šėlo su legendine grupe „BIX“ ir Edgaru Lubiu („Amberlife“), klausėsi Paulinos Kerulytės atliekamų dainų, energingai plojo su Fausta Šukyte, o atvykus Afrikos būgnų šou visi stvėrė būgnelius ir tapo darniu ansambliu.

Praleisti vasarišką laiką buvo galima ir dar prasmingiau. Norintieji galėjo duoti kraujo tam, kam jis gyvybiškai svarbus. Džiaugėmės susirinkusiųjų sąmoningumu ir nusidriekusia ilga eile prie Nacionalinio kraujo centro palapinės.

Gerumo ir vienybės jausmas nuvilnijo susirinkusiųjų minioje pasklidus 100-ui palankaus vėjo malūnėlių. Balti malūnėlių sparnai netruko įsisukti gerų žmonių rankose ir taip paskleisti palankų vėją vaikams, šiuo metu einantiems ligos keliu.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 614,80 Eur.

Žemai lenkiamės visiems, sukūrusiems gėrį Saldutiškyje.
Tik dėl jūsų visų susitelkimo ir vienybės palankus vėjas pasklinda kiekvienoje palatoje.
Ačiū už paramą ir šilumą vaikams, kovojantiems už savo gyvenimą.

Jau laukiame susitikimo kitais metais Saldutiškyje!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums