Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Klausytojus pasitiko žiemiškas „Muzikinis linkėjimas“

2014 m. gruodžio 17 d. vakarą paramos koncertas „Muzikinis linkėjimas“, skirtas palaikyti ir paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, suskambo jau šeštą kartą. Renginys, iki šiol vykęs vasarą, pirmą kartą duris atvėrė prieš gražiausias žiemos šventes.

Koncerte pasirodę jaunieji atlikėjai klausytojams dovanojo klasikinės muzikos kūrinius, pažėrė netikėtų klasikos ir džiazo improvizacijų.

Dėkojame visiems svečiams, prisidėjusiems prie „Muzikinio linkėjimo“ idėjos nuoširdžiais plojimais ir palaikymu bei labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ paaukojusiems 1050 litų.

Nuoširdžiai dėkojame Vytauto Kasiulio muziejui, jo direktorei Ilonai Mažeikienei bei darbuotojams, suteikusiems galimybę koncertui skambėti jaukioje muziejaus salėje ir padėjusiems renginio metu.

Šį kartą koncertas neapsiėjo be netikėtumų. Apsirgusi „Muzikiniame linkėjime“ negalėjo dalyvauti smuikininkė Dalia Kuznecovaitė, į Lietuvą iš Prancūzijos grįžusi dėl šio koncerto, todėl Gabrielio Fauré „Lopšinę“ Gerūta Griniūtė atliko su fleitininku Pauliumi Gefenu. O saksofonininkui Dominykui Grigaliūnui ir pianistei Akvilei Šileikatei atlikti savo programos neleido prieš koncertą netikėtai sulūžęs Dominyko saksofonas… Čia į pagalbą suskubo klarnetininkas Rimvydas Savickas, atlikęs Bélos Kovácso kūrinį „Hommage à Manuel de Falla“. Taip pat Rimvydas drauge su Pauliumi klausytojus nudžiugino Johano Sebastian Bacho invencija dviem balsams Nr. 8 ir Georgo Firedricho Fuchso dueto fleitai ir klarnetui Nr. 2 I dalimi.

Džiugu, kad net ir negalėjusi skambinti fortepijonu, pianistė Akvilė Šileikaitė vis tiek atskubėjo į koncertą ir prisidėjo nuoširdžiu palaikymu, dalindama klausytojams programėles.

Esame laimingi ir iš visos širdies dėkojame muzikantams, tikintiems „Muzikinio linkėjimo“ idėja: džiazo muzikos gūsį į koncertą įnešusiam pianistui Gediminui Gefenui; ne kartą scenoje pasirodžiusiam ir spalvingą programą paruošusiam fleitininkui Pauliui Gefenui; Jomantei Šležaitei, balsu ir temperamentu uždegusiai klausytojų širdis; charizmatiškajam Vaidriui Smilinskui, ne tik sėdusiam prie fortepijono, bet ir sudrebinusiam koncerto salės sienas galingu baritonu; pianistei Neringai Valuntonytei, grojusiai kartu su Vaidriumi; styginių kvarteto „Adora“ atlikėjams: smuikininkui Simui Tankevičiui, smuikininkei Aistei Birvydaitei, altininkui Jurgiui Juozapaičiui ir violončelininkei Ignei Pikalavičiūtei, esantiems kartu su „Muzikiniu linkėjimu“ nuo pirmųjų metų. Ačiū už muziką, pagalbą vaikams ir skirtą laiką.

Dėkojame ištikimajam koncerto rėmėjui UAB „Vilniaus Skaitmeninė Spauda“, jau ne pirmus metus padedančiam skleisti žinią apie „Muzikinį linkėjimą“ ir dovanojančiam koncerto afišas.

Nuoširdžiai dėkojame dizainerei Vaidonei Dabriškaitei, nuo pirmųjų metų kuriančiai „Muzikinio linkėjimo“ stilių: koncerto simbolį, afišų, programėlių ir internetinės svetainės dizainą.

Ačiū savanorei Eglei už „Muzikinio linkėjimo“ programėlių bei lankstinukų dalinimą ir dėmesingumą koncerto klausytojams.

Dėkojame visiems, kurie palaikymu ir darbais prisideda prie „Muzikinio linkėjimo“ gyvavimo!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums