Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vėl ruošiame siuntą į Poltavą

Vienas, du, trys… Ruošiame trečiąją medikamentų siuntą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, ir karo paliestiems žmonėms į karštąjį tašką – Poltavą. Šalyje, kurioje šiuo metu vyksta karas, dar prieš jam prasidedant vyko daug mažų karų, kuriuose vaikai, maži ir dideli, kovojo su savo nematomu priešu – onkologine liga. Ir visų tų mažų karų baigtis gal nebūtų tokia nenuspėjama ir ryškiau šviestų pergalės viltis, jeigu ne prasidėjęs tikrasis karas, kuris sunaikino ginklus, kuriais mažieji kovotojai galėtų įveikti savo priešą. Kol valstybės tiekia ginklus, kad būtų viltis visai šaliai laimėti karą, mes galime tiekti „ginklus” – vaistus – mažiesiems kovotojams, kad jų kovos baigtųsi pergalėmis.

AČIŪ tariame ir apkabiname kiekvieną už suteiktą paramą sergantiems Ukrainos vaikams, už palaikymą ir lydėjimą šioje misijoje.

Šilčiausią AČIŪ tariame Tatyana už rūpinimąsi savais Ukrainos vaikais, išsakomus tikslingus medikamentų poreikius ir siuntos pervežimo organizavimą iš Lvivo į Poltavą.

Mes tikime, kad drauge galime padėti vaikams įveikti onkologinę ligą net ir karo sąlygomis. Tapkite taikos, vienybės ir vilties simboliu.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums