Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Sveikiname Emilį!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Nuostabus jausmas augti kartu su vaikais ir skaičiuoti jų gimtadienius. Ne išimtis buvo ir penktadienį, kai veidus puošė plačios šypsenos keliaujant link Kauno. Praėjusią savaitę mums jau keletą metų pažįstamas Emilis šventė penkioliktąjį gimtadienį. Nors išlipus iš automobilio pūtė žvarbus vėjas, tačiau pokalbis su Emiliu ir jo tėčiu sušildė.

Primename su Emiliu susipažinome 2019 metų rudenį, kai berniukas stojo į leukemijos gydymo kelią. Šį rugsėjį berniukas jau sugrįžo į mokyklos suolą. Dar kartą sveikiname Emilį gimimo dienos proga ir linkime kasdien atrasti, sužinoti ir patirti!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.