Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Medos svajonės siekis

Apima ypatingas jausmas, kai stebi vaikų veržlumą, domėjimąsi, tobulėjimą ir svajonės siekį. Ir visa tai būtų apie Medą. Su šia žavia paaugle susipažinome praėjusių metų liepos mėnesį, kai mergaitė buvo tik pradėjusi eiti onkologinės ligos keliu. Tą kartą sužinojome ir apie Medos aistrą programavimui.
 
Šįryt sulaukėme Medos mamos laiško, kurį perskaičius atrodė, kad krūtinėje ėmė plazdėti šimtai drugelių… O laiške rašoma: „Vieną liepos dieną sulaukėme staigmenos iš „Rugutės“, banko išraše pamačiau „Dovana Medai gimimo dienos proga“. Abi su Meda susigraudinome iki ašarų, pastaraisiais metais taip mus veikia žmonių gerumas. Parašiau padėką Editai už staigmeną ir paminėjau, kad tai bus puikus įnašas naujo, daug galingesnio kompiuterio pirkimui, kurio Medai labai reikia, nes dabartinis nesusidoroja su jos programavimo pomėgiu. Kai Edita paklausė, apie kokį kompiuterį galvojame, nusiunčiau keletą nuorodų.
 
Iš tiesų, Meda tik nedrąsiai svajojo kada nors turėti tokių parametrų kompiuterį, tačiau „Rugutės“ fondas su Edita ir Dainoru priešakyje pavertė tą svajonę realybe. Meda apie kompiuterį nieko nežinojo, buvau tik užsiminusi, kad dar šiais metais iki spalio mėnesio gaus naują kompiuterį, nes užsiregistravo dalyvauti robotų varžybose. Ir štai, paskutinį rugsėjo penktadienį mus, išeinančias iš ligoninės po eilinio chemoterapijos kurso, su šypsena pasitiko Edita.
 
Vėliau Meda pasakojo: „Kai Edita nuėjo paimti dovanėlę praėjusio gimtadienio proga, tikrai galvojau, kad tai bus kokia nors maloni maža smulkmena – saldumynai ar kažkas panašaus“. Dieve, jeigu būtumėte matę Medos veidą, kai atsisukusi pamatė Editą su kompiuterio dėže rankose – džiaugsmas, nuostaba ir ašaros, džiaugsmo ir padėkos visiems tiems, kas remia fondą, ašaros. Ir mano akyse dabar ašaros, norėčiau apkabinti ir padėkoti kiekvienam, kuris prisideda prie fondo veiklos, ir kurio dėka galima pamatyti tokį savo vaiko veidą.“
 
Miela Meda, drąsiai siek svajonės! O mes ir toliau būsime šalia kiekviename kelio vingyje, kiekvienoje įkalnėje ar nuokalnėje ir net stotelėje.
 
Visa širdimi esame dėkingi TOPO CENTRO generaliniam direktoriui Remigijui Štarui už supratingumą, kaip svarbu padovanoti vaikui įrankį, padedantį tobulėti ir artėti prie savo svajonės. Ačiū už visas pritaikytas nuolaidas.
 
Taip pat ačiū visiems, esantiems su „Rugute“. Tik dėl jūsų paramos galime dovanoti vaikams galimybę net einant ligos keliu neatidėti svajonių, o siekti jų dar atkakliau ir su plačia šypsena veide!
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums