Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Siūlome įsigyti svajonių išsipildymo aliejaus

Svajonės išsipildymo aliejus – taip galime pavadinti ypač tyrą alyvuogių aliejų, kuris yra pagamintas iš šalia „Can Fanals“ vilos augančių alyvuogių. Vilos savininkai – Jurga ir Fredrik ne tik atvėrė vilos duris vaikams, sirgusiems onkologinėmis ligomis, bet ir savo rankomis surinktas alyvuoges skyrė vaikų reabilitacijai ir poilsiui Viduržemio jūros saloje.

Pirmoji vaikų kelionė į Jurgos ir Fredrik vilą Maljorkoje nuo pat pradžių – nuo gauto kvietimo, nuo virtualios pažinties – atrodė kaip sapnas. Svajonė, kuri vaikams dėka Jurgos ir Fredrik širdingo gerumo ir svetingumo šiais metais pildysis vėl! Netrukus, balandžio 23 – gegužės 7 d., dešimt vaikų patirs pačius šviesiausius ir šilčiausius įspūdžius, kurie ilgam atgaivins sielą ir suteiks jėgų.

Į Lietuvą atkeliavo labai ribotas skaičius – 22 – šio ypatingo, su meile ruošto alyvuogių aliejaus (buteliukuose po 250 ml). Paaukojusiems daugiau nei 25 eurus projektui „Vaikų reabilitacinis poilsis Maljorkoje“ padovanosime aliejaus buteliuką, suteiksiantį atgaivą vaikų išvargintoms sieloms. Skubėkite, skaičius labai ribotas!

Jei sudomino kvietimas, lauksime Jūsų laiškų el. paštu edita@rugute.lt

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums