Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Susitikome gyvai

Net apsiniaukęs dangus negali aptemdyti šiltų susitikimų. Su Juliumi esame pažįstami jau daugiau nei septynerius metus, bet šiandien gyvai sutikome tik pirmą kartą. Julius gyvena Liuksemburge, tačiau atstumas netrukdo nuolat bendradarbiauti su „Rugute“ ir visa širdimi palaikyti mažuosius, einančius gydymo keliu. Labai džiaugiamės, kad Juliui nereikia pasakoti, kaip svarbu, jog onkologinės ligos gydymas vyktų be trumpiausių pertraukų ir kiekvienas atsiradęs trikdis – medikamentų trūkumas ar tyrimų poreikis – turi būti iškart pašalintas.

Julius kuruoja „Rugutės“ projektą, teikiamą organizacijai BAZAR INTERNATIONAL. Po įvykusios BAZAR INTERNATIONAL DE LUXEMBOURG mugės, šių metų kovo mėnesį „Rugutę“ pasiekė itin reikšminga 15 tūkst. eurų suma! Visi pinigai bus skirti užtikrinti, kad vaikai gautų būtiną gydymą ir kuo greičiau grįžtų į nerūpestingą vaikystę be ligos.

Pokalbis su Juliumi buvo toks malonus, kad laikas praskriejo nejučia. Atsisveikindami įteikėme vėjo malūnėlį kaip begalinę padėką už buvimą kartu, už rūpestį kiekvienu vaiku ir už didelius didelius nuveiktus darbus. Tvirtai tikime, kad ši graži draugystė padės nuveikti dar daug gražių ir prasmingų darbų.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums