Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Susitikimas su Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos bendruomene

Kiekvienais metais didžiųjų žiemos švenčių laukimas būna kupinas jaudinančių akimirkų. Tokiu metu sutinkame naujų „Rugutės“ fondo draugų, kurie nuoširdžiai paima už rankos vaikus, didžiąsias metų šventes sutiksiančius ligoninės palatose.

Ne išimtis ir penktadienį įvykęs susitikimas su Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mažosios mokyklos bendruomene. Tiek šilumos, jautrumo ir jaudulio iš mažų empatiškų, sąmoningų vaikų seniai nejutome. Prieš kelias savaites šios mokyklos bendruomenė susitelkė ir ėmė rinkti žaisliukus, kuriuos vadiname ašarų šluostukais ir drąsos nešėjais. Šie maži žaisliukai padeda nudžiūti po skausmingos procedūros ištryškusioms ašaroms. Padeda nurimti ir net šyptelti po to, kai gydytoja nesuskaičiuojamą kartą per dieną paprašo parodyti skaudančią burnytę, kurios, atrodo, net neįmanoma praverti.

Vis dar plačiai šypsodamiesi ir kupina jaudulio širdimi žemai lenkiamės mokinukams ir mokyklos bendruomenei už labai šiltą priėmimą. Širdyse parsivežėme žinojimą, kad kartu galime nušluostyti ne vieną ašarą nuo skruosto.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums