Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Su meile ir gerumu

Visada sakome, kad padėti vaikams, eiti sunkios ligos keliu, galime tik surėmę pečius su būriu atjaučiančių ir palaikančių žmonių. Tad ypač džiaugiamės, kai į fondo draugų ratą įsilieja vis nauji draugai.

UAB „Vita Longa“ šeimos klinika, kasdien besirūpinanti įvairių susirgimų užkluptais vaikais, šį kartą ištiesė draugystės ranka ir vaikams, išgirdusiems onkologinės ligos diagnozę. Facebook paskyroje jie rašė: „Lapkričio 6-oji Lietuvoje minima „Pyragų diena“. Ši graži akcija vakar pirmą kartą suorganizuota ir mūsų įmonėje. Nuo ankstyvo ryto šeimos klinika pakvipo pyragais 🍰iškeptais su meile ir gerumu❣️Tai puiki proga prie pyrago gabalėlio ne tik pabendrauti su kolegomis, bet kartu atlikti prasmingą darbą – paaukoti. Džiaugiamės😊turėdami tvirtą ir geros širdies kolektyvą, kuris susivienijęs gali padėti 🤝tiems, kuriems labiausiai reikia. Tikimės, kad ši graži tradicija tęsis ir toliau. Juk taip gera dalintis gerumu❣️.“

Šio kolektyvo gerumo dėka fondui jau perduota 402,68 eurų suma, kurią panaudosime pirkdami nekompensuojamus medikamentus ir efektyvias slaugos priemones.

Iš visos širdies dėkojame šeimos klinikos „Vita Longa“ kolektyvui už naują draugystę ir atjautą. Esame tikri, kad surėmę pečius padėsime sergantiems vaikams įveikti iškilusius iššūkius.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums