Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų parama

Šiandien diena, kai vidus prisipildė tiek šilumos, kad net Arkties vandenyno ledus ištirpdytų. Vasario 15-tą, kai visas pasaulis mini Tarptautinę vėžiu sergančių vaikų dieną, susėdome arbatos puodeliui su Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybės atstovėmis. Viena iš jų – Kornelija – yra įveikusi onkologinę ligą, tačiau vis grįžtanti padėti tiems, kurie šiandien keliauja ligos keliu. Juk kas geriau supras vaikų kasdienybę, nei tas, kuris pats diena po dienos mažais žingsniais keliavo vingiuotu ligos keliu. Prie arbatos puodelio pasakojome apie fondo kasdienybę, kaip itin svarbu laiku suspėti suteikti pagalbą gydomiems vaikams – nupirkti nekompensuojamų medikamentų, medicininės įrangos, slaugos priemonių. Ir net kokią didelę reikšmę vaikų fizinei ir emocinei savijautai gali turėti burnos skalavimo skystis, efektyviai numalšinantis gydymo metu atsiradusių žaizdų skausmą.

Tad su džiaugsmu priėmėme burnos skalavimo skystį Mucosamin Spray, prausimosi priemones pagerinančias odos būklę ir žaislus, kurie sutrumpins dienas leidžiamas ligoninėje.

Iš visos širdies dėkojame Klaipėdos valstybinės kolegijos bendruomenei už kilnios iniciatyvos palaikymą, susitelkimą dėl vaikų šypsenų ir geresnės emocinės būklės.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums