Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vaistinių tinklo „Camelia“ kolektyvo parama

Žvelgdami pro langą į šaltą žiemos popietę pakvietėme vaistinių tinklo „Camelia“ (UAB „Nemuno vaistinė“) atstovus atvykti į „Rugutės namus“ ir prisėsti šiltos arbatos puodeliui. Šio vaistinių tinklo kolektyvai nutarė prisidėti prie „Rugutės“ fondo rėmėjų ir taip išreikšti beribį palaikymą sudėtingu onkologinės ligos gydymo keliu einantiems vaikams.

Atvykusiems „Camelia“ atstovams papasakojome apie fondo „Rugutė“ veiklą, tikslus ir siekius padėti visiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems tik tos pagalbos prireikia. Kalbėjomės apie tai, kam tiksliai naudojame gautą paramą – štai vaistinių tinklo darbuotojų „Pyragų dienos“ paaukotas lėšas paskirsime efektyvių slaugos priemonių (burnos skalavimo skysčių, pleistrų klijų valiklių ir pan.) pirkimui. Nes be galo svarbu, kad gydymo metu vaikai patirtų kuo mažiau skausmo, galėtų valgyti, ilsėtis ir, netgi, žaisti.

Tikime, kad surėmę pečius dėl vaikų ateities nudirbsime didelius darbus. Ir visos širdies tariame AČIŪ už jūsų atjautą, dosnumą ir jaučiamą atsakomybę už šalia esantį mažąjį kovotoją.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums