Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Skirkite 1,2 % GPM „Rugutei“

Netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė tarsi nubrėžia brūkšnį ir sustabdo gyvenimą. Per akimirką sujaukiamas visos šeimos ramus ir įprastas gyvenimo ritmas. Vaikas su vienu iš artimųjų praveria ligoninės duris ir pradeda kelionę, kupiną didžiausių gyvenimo išbandymų. Šis kelionės tikslas – sugrįžti į mokykloje klegantį ar darželyje išdykaujantį draugų būrį, į gyvenimą be ligos.

Jau aštuonioliktus metus dirbdami vaikams neabejojame, kad kelionės į vaikystę be onkologinės ligos sėkmę lemia daugybė veiksnių. Pasaulinė medicina kiekvieną dieną žengia į priekį – nuolat tobulinami medikamentai bei kitos medicininės priemonės, dėl kurių ligos išgydomos vis greičiau. Tobulinamos ir tyrimų atlikimo technologijos, padedančios nustatyti tikslesnes ligos priežastis ir skirti rezultatyvesnį gydymą. Deja, nemaža dalis naujausių medikamentų, tyrimų, medicininių bei slaugos priemonių Lietuvoje yra nekompensuojamos. Matydami šią spragą mūsų medicininėje sistemoje metai iš metų stengiamės ją užpildyti ir užtikrinti, kad vaikus gydantys onkohematologai turėtų visas galimybes taikyti pačias naujausias gydymo priemones.

Tai padaryti galima iki 2022 m. gegužės 2 d. portale deklaravimas.vmi.lt užpildant prašymo formą FR0512 v.5.

Labdaros ir paramos fondo „Rugutė” paramos gavėjo kodas (identifikacinis numeris) – 300070090.

Papildoma informacija:
Detali instrukciją, kaip pateikti prašymą
Dažniausiai užduodami klausimai apie paramos skyrimą

Jei iškilo klausimų, kreipkitės telefonu +370 687 20466 (Dainoras)

Sugrąžinkime vaikus į nerūpestingą vaikystę ir paauglystę. Būkite tais, kurie lydi juos kiekviename žingsnyje šioje pavojingoje kelionėje.
Jūsų geranoriškumo dėka fondui pervesti
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums