Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Būkime Simono pakeleiviais

Išgirsta onkologinės ligos diagnozė akimirksniu sugriauna ateities svajones. Žingsnis po žingsnio imi eiti vaiko ligos keliu. O keliai būna be galo skirtingi. Vieni tiesūs ir greitai prabėgami, kiti – kupini kliūčių ir išbandymų.

Šiandien Jums pristatome trejų metukų Simoną, einantį vienos iš sunkiausių ligų – gliomos – keliu. Kaip rašo mama Gabija: „Viskas sugriuvo šių metų sausį. Dar 2021 metų lapkričio pabaigoje ėmė žvairuoti viena akytė, tačiau šeimos gydytoja mus nuramino, kad taip būna, bet nukreipė oftalmologo konsultacijai. Po dviejų valandų konsultacijos Simoną nukreipė į Ahus ligoninę išsamesniems tyrimams ir MRT atlikimui. Atlikę MRT gydytojai tik pasakė, kad tai, ką jie stebi MRT, yra ne jų kompetencija ir skubiai išsiuntė į didžiausią Oslo universiteto ligoninę „Rikshospitalet“. Štai čia mes panirome į rūką… Čia mes matėme, kaip net gydytojams sunku ištarti mirtį lemiančią diagnozę. Bangavo žemė, tačiau mes sutikome su biopsijos atlikimu. Juk negali kovoti su priešu nežinodamas, koks tas priešas. Nors ruseno maža viltis, kad galbūt neišgirsime šios diagnozės, tačiau ji užgeso. Simonui patvirtinta difuzinė smegenų tilto glioma (DIPG). Sausio 18 diena buvo ta diena, kai sugriuvo viskas, kuo tikėjome. Po to sekė skubi spindulinė terapija. Ir mes gavome laiko ieškoti išeities, nes nesu pasiruošusi atsisakyti kovos ir atsisveikinti su sūnumi.

Šiai dienai išeitį radome – tai ONC201 arba ONC206. Į šį kol kas eksperimentinį gydymą pasaulis deda daug vilčių, kad pagaliau bus surastas gydymas diagnozavus aukšto piktybiškumo gliomas. Patirties ir sėkmės istorijų turi visas pasaulis. Mes bandome suspėti į paskutinio traukinio vagoną ir kuo skubiau išvykti į gydymui. Šiuo metu trūkstama suma – apie 20 000 eurų.“

Kad mažasis Simonas su šeima spėtų įšokti į paskutinio traukinio vagoną, mes prašome – suteikite paramą ir padovanokite viltį sustabdyti agresyviausią onkologinę ligą.

Būkite Simono pakeleiviais.
Simonas

Speciali sąskaita Simonui

Gavėjas Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“
Atsiskaitomoji sąskaita
LT32 7044 0600 0594 6980

Paskirtyje parašykite palaikymo linkėjimą Simonui.
Sąskaitos kopijos yra siunčiamos šeimai ir jie perskaitys Jūsų palaikymo žodžius.
 

SWIFT kodas CBVILT2X

100%
Surinkta 29 371 Eur

Reikia 20 000 Eur

Atnaujinta 2022 06 02, 12:45

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums