Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Sergantiems vaikams – tikslūs vaistų lašai

Vieną rudens vakarą Monikos skambutis buvo netikėtas. Šiandien gera širdžiai, kad dar kartą galime pasakyti, jog tik surėmę pečius esame stiprūs.
 
Dalinamės žinute, kuria vakar dalinosi Monika Tarvydytė:
„Šiais metais po darbų Londone grįžau į Lietuvą ir šis sugrįžimas namo tapo iš tiesų ypatingu. Ne tik dėl to, kad ir vėl galiu kurti Lietuvai prisijungdama prie šeimos verslo, bet ir dėl to, kad gyvenimas padėjo išsigryninti prioritetus ir man tikrai svarbius žmones.
 
Nuo pat mažens šv. Kalėdos buvo mano laukiamiausia metų šventė, kai Kalėdų senelis padėdavo įgyvendinti didžiausius troškimus. Žinau, kad yra vaikų, kuriems švenčių laukimą apkartina sunki liga ir svajonės įgauna kitą prasmę – prabusti dar vieną rytą, ir dar kartą pamatyti mamos veidą… Todėl jaučiu didžiulį norą šiemet savo kalėdinę dovaną padovanoti mažiesiems ligoniukams ir palengvinti kiekvieną dieną praleistą VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninės onkohematologijos centre. Sergančių vaikų gydymui labai svarbi ligoninėje naudojama aparatūra – turinės infuzinės ir švirkštinės pompos. Gydymui reikia, kad lėtai lašėdami vaistų lašai būtų tikslūs. Kartu su man labai brangia didžiąja sese Lina Masiuliene nusprendėme sukurti kalėdinį paramos projektą ir padėti sunkiai sergantiems vaikams.
 
Tikiu, kad ir mano socialinės erdvės draugai nėra abejingi sergantiems vaikams ir norėtų prisidėti prie šios iniciatyvos. Bet kokio dydžio parama būtų labai prasminga, padedant nupirkti 2 pompų komplektus, kuriais 365 dienas per metus galės naudotis 2 sergantys mažieji pacientai.
 
Linkiu, kad šios Kalėdos atneštų daugiau gerumo ir empatiškumo į mūsų visuomenę. Dėkoju Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ (nepaprasta asmeninė padėka Edita Abrukauskienė) ir aukok.lt portalui, kad padeda skleisti kilnias iniciatyvas Lietuvoje ir raginą kiekvieną nelikti abejingą sunkumų akivaizdoje!“
 
Esame sujaudinti, kad Monika su savo draugais per nepilną parą sugebėjo pasiekti pusę užsibrėžto tikslo – jau užtenka pinigų vienam infuzinių pompų komplektui.
 
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums