Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Nuotolinės ikebana dirbtuvės

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Šiandien meilė menui, grožiui ir augalams virs galimybe padaryti gerą darbą ir nudžiuginti „Rugutės“ fondo globojamus vaikus. Beveik 30 dalyvių jungėsi į nuotolines ikebana dirbtuves ir mokėsi šio meno paslapčių, o dalyvio mokestis virto parama mažiesiems kovotojams.
 
Esame nepaprastai dėkingi už iniciatyvą Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje sutuoktinei Yamasaki Yuko. Ačiū, kad skleidžiate tokias vertybes, kaip tradicija, grožis, atjauta.
 
Šiltai dėkojame gerbiamai Mme Rekha už nuotolinius ikebanos – gėlių komponavimo meno – mokymus. Ačiū, kad skiriate savo laiką ir dėmesį vaikams, einantiems onkologinėmis ligos keliu.
 
Ačiū visiems dalyviams, kaip ir minėjome, vienas lauke – ne karys. Ačiū, kad ištiesėte draugystės ranką mūsų labai mylimiems vaikams.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.