Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Fondo savanorė Santana dalinasi prisiminimais

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Su „Rugute“ susipažinau 2011 metais „Draugų saloje“. Pirmą kartą apie fondą išgirdau iš draugės Karolinos, kuri ir pasiūlė sudalyvauti šiame renginyje. Pirmas įspūdis… Jis buvo neapsakomai geras, tiek gerumo, nuoširdumo ir neapsakomos laimės ir meilės pamačiau tądien „Draugų saloje“. Ir kaip džiugu žinoti, kad tas pirmas įspūdis buvo pats tikriausias. „Draugų salos“ metu supratau, kad patekau būtent ten, kur ir turėjau patekti, supratau, kad noriu likti su „Rugute“ ir toliau padėti puoselėti šią nuostabią idėją. Kas skatina būti su „Rugute“? „Rugutę“ supančių žmonių nuoširdumas, geranoriškumas ir noras padėti kiekvienam. Taip pat tai, kad galiu padėti tam, kam reikia pagalbos.

 Norėčiau palinkėti „Rugutei“ ir toliau daryti laimingus vaikus ir jų šeimas, nes mes gi visi puikiai žinome, kiek „Rugutė“ atneša laimės, šilumos ir meilės į vaikučių ir jų šeimų širdeles. Vaikučiams ir jų šeimoms linkėsiu pačių geriausių dalykų – stiprybės, tikėjimo ir daug daug meilės. Dar noriu palinkėti vaikams turėti tikrus draugus, nes kiekvienam žmogui svarbu jausti, kad jis nėra vienišas.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.