Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dariuš, fondo savanorio, pasakojimas

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

 Su „Rugute“ susipažinau 2012 metų „Draugų saloje“. Pirmą sykį išgirdau apie šį fondą iš draugės Santanos lūpų, kuri ir pakvietė sudalyvauti šiame renginyje.

 Būnant su „Rugute“ labiausiai įsiminė nuoširdus, mielas, rūpestingas bendravimas su kiekvienu „Rugutės“ fondo pagalbininku. Nuostabu tai, jog visi gali jaustis lygūs, nebūna jokių pykčių ar ginčų. Tiesiog galime jaustis lyg viena didelė šeima, kuri siekia bendro tikslo – padėti vaikučiams. Didžiausia paskata būti su „Rugute“ yra ta, jog galiu bent šiek tiek prisidėti prie fondo tikslų įgyvendinimo. Juk darydami gera geram žmogui, mes darome jį geresnį.

 „Rugutei“ linkėti galima daug ko, tačiau svarbiausia – drąsos, stiprybės, niekada nepasiduoti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Jeigu tikėsime, mums viskas pavyks. Vaikams ir jų šeimoms linkiu visko, kas geriausia. Jūs esate šaunūs, drąsus ir stiprūs. Tegul Jūsų šeimose šviečia tik saulė ir gera nuotaika.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.