Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

„Pyragų diena“ ir Japonijos dvasia Kaune

Antradienį pasukome link Kauno, kur ypatingoje vietoje – Č. Sugiharos namuose – turėjo įvykti ilgai lauktas susitikimas su Kauno ir Druskininkų mokyklų atstovais. Norėjome jiems perduoti padėkas, skirtas mokyklų bendruomenėms, lapkričio mėnesį organizavusioms šiltą, kvapnų ir prasmingą renginį – dieną, kai kepama ir dalinamasi pyragais.

Susitikimui Č. Sugiharos namai pasirinkti neatsitiktinai. Jau daugiau nei dešimtmetį jaučiame Lietuvos ir Japonijos asociacijos narių išskirtinį rūpestį onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.

Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė papasakojo apie šios asociacijos nuveiktus darbus – surengtus labdaros koncertus ir paskatinimą organizuoti „Pyragų dieną“ Kauno mokyklų bendruomenėse. Šiltą ir jaukią popietę dar labiau sušildė Suzuki progimnazijos mokiniai, kurių atliekami instrumentiniai kūriniai ir dainos jaudino visus, o Japonijos ambasados atstovė Lietuvoje Haruka Seto supažindino su arbatos gėrimo ceremonija. Japoniškos arbatos skonius papildė „Motiejaus kepyklėlės“ vaišės.

Ačiū Jums, Mielieji! Jūs, surėmę pečius dėl kiekvieno vaiko ateities, dėl jo grįžimo į mokyklos suolą ar darželio grupę, surinkote ypatingą sumą – 13 235 eurų. Ši parama pagelbės ne vienam vaikui sėkmingiau keliauti ligos keliu. Sunku rasti tinkamus žodžius padėkoti už Jūsų tikėjimą ir pasitikėjimą, už jūsų beribį gerumą ir dosnumą.

Dėkojame Č. Sugiharos namų direktoriui Ramūnui Janulaičiui už palaikymą, pasakojimą apie Č. Sugiharą ir galimybę jaukiai pabūti su ilgamečiais „Rugutės“ fondo draugais.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums