Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pažintis su Barbora

Pažintis su Barbora prasidėjo praėjusį penktadienį. Grįžtant iš Kauno ir krintant liūdesį keliančiai šlapdribai ekrane sumirgėjo žinutė: „Barbora norėtų šašlykų“. Taip taip, šašlykų! Gydymo metu vaikų skonis kartais labai pakinta: mėsos gerbėjai tampa žaliavalgiais ir atvirkščiai; tie, kurie nemėgo pieno, pradeda jį gerti litrais ir pan.

Kol mažoji miegojo pietų miegelio, užsakėme šašlykų ir nuskubėjome į ligoninę. Netrukus atskriejo skaniai valgančios Barboros nuotraukos. Atrodytų, kad maistas turėtų būti tik smulkmena tokioje sudėtingoje kovoje, tačiau vaikui, ilgai būnančiam ligoninės palatoje, tai ne tik energijos šaltinis, bet ir namų jaukumo priminimas.

Keturmetė Barbora narsiai eina leukemijos gydymo keliu. Tad šiandien kartu su žavia, nenustygstančia mergyte visiems skaitantiems linkime stabtelti šiame beprotiškame lėkime, pasidaryti puodelį arbatos, apsigaubti minkštu pledu ir pajusti namų jaukumą. Branginkite tai, ką turite, ir labai saugokite tuos, kurie jums brangūs.

O mes pasižadame saugoti Barborą ir stipriai laikydami už rankos lydėti šiame jos kelyje. Tikime, kad ir Jūs siųsite beribį palaikymą ir palankų vėją!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums