Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Parama Kirilo šeimai

Kirilo kelionė per onkologinę ligą prasidėjo 2013 metais, kai atlikus galvos srities MRT buvo diagnozuotas auglys. Tuomet berniukui tebuvo treji metukai. Kirilui buvo taikytas gydymas chemoterapija ir spinduline terapija. Lyg to būtų maža, 2015 metais patvirtinta regos nervo atrofija. 2017 metais atlikta dalinė auglio šalinimo operacija, po kurios išsivystė daug komplikacijų. Nuo tada berniukas maitinamas gastrostomos pagalba. Tad norėdami šeimos kasdienybę paversti paprastesne ir sumažinti nuolat patiriamas finansines išlaidas, du kartus per metus padedame įsigyti naują gastrostomos paketą.

Vakar Kirilo mama rašė: „Kirilas laikosi neblogai, būna visko – ir linksmesnių dienų, ir piktesnių… Šiandien mūsų namuose šventė – tėčio gimtadienis. Vakar gavome siuntą su gastrostoma, tai pati geriausia gimtadienio dovana. Tas jausmas, kad esam nepamiršti, esam ne vieni šiame sunkiame kelyje ir visada galim sulaukti pagalbos iš fondo „Rugutė“, verčia verkti iš džiaugsmo Geri darbai, mėgstantys tylą – ačiū visiems, kas esate kartu“.

Šią akimirką tenorime visus apkabinti – Kirilą, einantį šiuo sudėtingu keliu, pasveikinti jo tėtį gimtadienio proga, apkabinti Kirilo mamą ir pasakyti, kad be galo, be krašto ja didžiuojamės. Taip pat norime žemai nusilenkti rėmėjams. Ačiū, kad visi kartu esame tarsi stiprus kumštis, galintis įveikti net ir didžiausias negandas.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums