Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Nauja draugyste su UAB „Coherent Solutions“ kolektyvu

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Šiandien, niūrią rudens dieną, džiaugiamės nauja draugyste su UAB „Coherent Solutions“ kolektyvu. Dar vidurvasarį mus pasiekė žinia, kad įmonės kolektyvai įvairiose šalyse imasi bėgimo iššūkio „Run Online Initiative“. Kiekvienas nubėgtas kilometras įvertinamas 1 USD ir surinkta suma pervedama pasirinktai labdaros organizacijai.

Šiltai dėkojame UAB „Coherent Solutions“ kolektyvui, kad iš daugybės organizacijų pasirinko „Rugutę“. Ačiū įmonės atstovams už nuoširdų pašnekesį prie arbatos puodelio. Niekas labiau nesušildo niūrią dieną, kaip naujos pažintys ir žinojimas, kad esi ne vienas, kuriam rūpi onkologinės ligos paliesti vaikai. Esame tikri, kad šis susitikimas išaugs į nuoširdžią ir tvirtą draugystę bei nuveiktus didelius darbus dėl mūsų mažųjų kovotojų.

Ačiū už vaisius – skaniausius vitaminus vaikams!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.