Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dar viena medikamentų siunta

Šiandien į Lvivą iškeliavo dar viena medikamentų ir infuzinių skysčių siunta. Šį kartą dėžių žymiai daugiau. Viena dalis siuntos, kaip visuomet, iš Lvivo judės tolyn link Poltavos. Kita dalis bus perduota Lvivo Kardiologijos klinikai, kurioje gydomi vaikai ir suaugusieji. Apie šį poreikį rašėme gegužės 3 d.

Į vieną dėžę, kuri skirta sergantiems Poltavoje, įpakavome ypatingos šilumos ir palaikymo. Tai – Vilniaus Pilaitės gimnazijos moksleivių (Vilniaus Pilaitės Gimnazijos Mokinių Parlamentas) rankomis pagamintos segės, palaikymo ženklas, bylojantis, kad mes negalime sustabdyti karo Ukrainoje, tačiau galime padėti sergantiems kovoti su liga ir įkvėpti vilties.

AČIŪ, Tatyana, už rūpinimąsi savo šalies vaikais ir suaugusiais.

AČIŪ, Kestutis, už iniciatyvą pagelbėti Lvivo Kardiologijos klinikai.

Šiltai apkabiname ir jaučiame beribį dėkingumą ilgamečiams „Rugutės“ draugams Švedijoje Stefan Espersson, Japonijoje Yuko Yamasaki, Hisayuki Sakamizu, Čikagoje moterų klubui „Alateja“, Norvegijoje Povilas Rutkauskas.

Dėkojame JUMS, RĖMĖJAMS, palaikantiems šią iniciatyvą! Jūsų gerumo pečiai gali paremti tuos, kuriems labiausiai to reikia, ir nesvarbu, kurioje šalyje jie gyvena.

Mildai ir Remigijui linkime saugios kelionės, tyliai spaudžiame kumščius, kad kelionė būtų kuo sklandesnė.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums