Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dar viena medikamentų siunta

Šiandien į Lvivą iškeliavo dar viena medikamentų ir infuzinių skysčių siunta. Šį kartą dėžių žymiai daugiau. Viena dalis siuntos, kaip visuomet, iš Lvivo judės tolyn link Poltavos. Kita dalis bus perduota Lvivo Kardiologijos klinikai, kurioje gydomi vaikai ir suaugusieji. Apie šį poreikį rašėme gegužės 3 d.

Į vieną dėžę, kuri skirta sergantiems Poltavoje, įpakavome ypatingos šilumos ir palaikymo. Tai – Vilniaus Pilaitės gimnazijos moksleivių (Vilniaus Pilaitės Gimnazijos Mokinių Parlamentas) rankomis pagamintos segės, palaikymo ženklas, bylojantis, kad mes negalime sustabdyti karo Ukrainoje, tačiau galime padėti sergantiems kovoti su liga ir įkvėpti vilties.

AČIŪ, Tatyana, už rūpinimąsi savo šalies vaikais ir suaugusiais.

AČIŪ, Kestutis, už iniciatyvą pagelbėti Lvivo Kardiologijos klinikai.

Šiltai apkabiname ir jaučiame beribį dėkingumą ilgamečiams „Rugutės“ draugams Švedijoje Stefan Espersson, Japonijoje Yuko Yamasaki, Hisayuki Sakamizu, Čikagoje moterų klubui „Alateja“, Norvegijoje Povilas Rutkauskas.

Dėkojame JUMS, RĖMĖJAMS, palaikantiems šią iniciatyvą! Jūsų gerumo pečiai gali paremti tuos, kuriems labiausiai to reikia, ir nesvarbu, kurioje šalyje jie gyvena.

Mildai ir Remigijui linkime saugios kelionės, tyliai spaudžiame kumščius, kad kelionė būtų kuo sklandesnė.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

[EN]

Mums rūpi visi vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis. Neskirstome jų nei pagal pilietybę, nei gyvenamąją vietą. Juk visi vaikai yra verti džiaugtis vaikyste, augti ir kurti savo ateitį.

Su mumis susisiekė ukrainietė mama, kurios dukrelei prieš keletą metų Vilniaus vaikų onkohematologijos centre buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Ji papasakojo, kad šiuo metu su onkologine liga kovojantiems Ukrainos vaikams trūksta tam tikrų medikamentų, ir paprašė padėti. Negalėjome likti abejingi.

Šiomis dienomis padedami Vilniaus vaikų onkohematologų ruošiame pirmąją siuntą į Ukrainą, Poltavos vaikų klinikinę ligoninę. Tačiau esame tikri, kad jos neužteks, nes vaikų gydymas turi tęstis net karo sąlygomis, net kai gauti medikamentų yra nepaprastai sunku.

Todėl jei jaučiate, kad norite ir galite padėti rūpesčiu apgaubti mažuosius pacientus Ukrainoje, kviečiame paremti:

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.