Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kęstučio laiškas

Praėjusią savaitę į Messenger dėžutę įkrito jautriai parašytas Kęstučio laiškas. Jis rašė: „Labas, Edita. Kreipiuosi su klausimu dėl pagalbos Ukrainai – mano draugo ir kolegos žmona medikė iš Lvivo atsiuntė trūkstamų medikamentų sąrašą [pridedu]. Gal galite „užvesti ant kelio“, kaip jiems galime padėti?“

Atsidariusi sąrašą skaičiau pavadinimus ir … nuostabą keitė plyštanti širdis. Didžiąją sąrašo dalį sudaro infuziniai tirpalai. Kiekvienas, nors kartą patekęs į ligoninę, žino, kad be jų neįmanoma užtikrinti gydymo proceso. Netrukus Kęstučiui parašiau: „Imuosi šio sąrašo“. Tiesiog kitaip negalėjau.

Infuziniai tirpalai ir medikamentai jau saugiai laukia gegužės 9 dienos, kai Milda, be kurios pagalbos jau net neįsivaizduojame medikamentų pervežimo, saugiai pristatys juos į Lvivo Kardiologijos kliniką.

Apkabinu kiekvieną. Tik vienybė mums suteikia sparnus begaliniu rūpesčiu apgaubti kiekvieną dėl išgyvenimo kovojantį Ukrainos vaiką ar suaugusį.

Edita

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

[EN]

Mums rūpi visi vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis. Neskirstome jų nei pagal pilietybę, nei gyvenamąją vietą. Juk visi vaikai yra verti džiaugtis vaikyste, augti ir kurti savo ateitį.

Su mumis susisiekė ukrainietė mama, kurios dukrelei prieš keletą metų Vilniaus vaikų onkohematologijos centre buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Ji papasakojo, kad šiuo metu su onkologine liga kovojantiems Ukrainos vaikams trūksta tam tikrų medikamentų, ir paprašė padėti. Negalėjome likti abejingi.

Šiomis dienomis padedami Vilniaus vaikų onkohematologų ruošiame pirmąją siuntą į Ukrainą, Poltavos vaikų klinikinę ligoninę. Tačiau esame tikri, kad jos neužteks, nes vaikų gydymas turi tęstis net karo sąlygomis, net kai gauti medikamentų yra nepaprastai sunku.

Todėl jei jaučiate, kad norite ir galite padėti rūpesčiu apgaubti mažuosius pacientus Ukrainoje, kviečiame paremti:

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.