Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Medikamentai patiems mažiausiems

Šiuo laikotarpiu įžengusi į Vaikų ligoninės vaikų onkohematologijos centrą nejučia imu plačiai šypsotis. Vos pravėrus duris pasitinka būrys išdaigoms nusiteikusių Nykštukų, kviečiančių žaisti ir džiaugtis artėjančiomis šventėmis. Šypsausi ir dėl dar vienos priežasties. Rankose nešu medikamentus, skirtus patiems mažiausiems leukemija sergantiems vaikams. Gydant šiuos mažulėlius labai svarbi vaistų forma bei galimybė juos itin tiksliai dozuoti. Juk ne visi mažyliai moka nuryti tabletes, o ir jas dalinti į keletą dalių itin sudėtinga. Tad šiuo atveju nepakeičiama yra geriamoji suspensija, kurią šįkart ir pristačiau į onkohematologijos centrą. Šių vaistų vertė 4755 eurų.

Medikamentus perdaviau Vaikų ligoninės onkohematologijos skyriaus vedėjai dr. Godai Elizabetai Vaitkevičienei. Su daktare visuomet gera susitikti, šiltai pabendrauti. Žinoma, kaskart susitikusios aptariame kasdien kylančius poreikius ir galimybes juos patenkinti.

Dar ir dar kartą žemai lenkiuosi RĖMĖJAMS, nes tik dėl Jūsų teikiamos paramos gali būti parinktas ir įgyvendintas kiekvienam vaikui tinkamiausias gydymas. Ačiū, kad visada esate šalia!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums