Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Medikamentai jau pasiekė Poltavą!

Skubame dalintis žinia, kad už JŪSŲ paaukotą paramą nupirkti medikamentai jau pasiekė Poltavą! Ši siunta kėlė gerokai daugiau nerimo ir buvo kur kas rizikingesnė nei pirmoji siunta, kuri buvo skirta Lvivo vaikų ligoninei. Visi KARTU dar ir dar kartą įrodėme, kokia galinga yra VIENYBĖ, kokia stipri yra atjauta.

Tad dar kartą dėkojame JUMS – RĖMĖJAMS! Be JŪSŲ paramos nebūtume galėję tiekti Ukrainos vaikams „ginklų“ – medikamentų, kad jų kova su onkologine liga baigtųsi pergale. Už palaikymo petį iš visos širdies dėkojame „Rugutės“ draugams Švedijoje (Stefan Espersson), Japonijoje (Yuko Yamasaki), Čikagoje (moterų klubui „Alateja“).

Šiltai dėkojame Vilniaus vaikų ligoninės onkohematologijos centro gydytojams, iniciavusiems šią paramą.

Ačiū Mildai ir Gintautas, nuvežusiems siuntą į tarpinę stotelę – Lvivą.

Iš visos širdies DĖKOJAME ukrainietei Tatyana, kurios dukros, sirgusios leukemija, gyvybę prieš keletą metų gelbėjo Lietuvos medikai. Šiomis dienomis būtent JI yra tiltas tarp mūsų ir Ukrainos vaikų.

Gera žinoti, kad yra širdžių, kurios nepaiso valstybių sienų ir kilometrų, nebijo tankų ir šūvių, kurių kilnumas gelbsti pasaulį. Ačiū Jums iš visos širdies. Perduotos siuntos vertė 4529 eurų.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums