Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Medikamentai Emilijai

Netrukus pasibelsime į „Rugutės namų“ duris. Už jų laukia mergytė Emilija, kovojanti su melanoma – vaikams itin retai pasitaikančia onkologine liga. Emilija pirmoji Lietuvoje išgirdo tokią diagnozę, todėl valstybė beveik nekompensuoja gydymui būtinų vaistų.
 
Šiuo metu mergaitei paskirtas medikamentinis gydymas bei atliekama spindulinė terapija, kuriai į kliniką ji turi nubėgti tik keletui minučių, todėl likusią dienos dalį jaukiai leidžia su tėveliais ir mažuoju broliuku „Rugutės namuose“. Lydime Emiliją nuo pat kovos su liga pradžios ir stengiamės užtikrinti, kad mergaitė gautų visus būtinus vaistus. Tad ir šis kartas ne išimtis – skubame įteikti dar vieną medikamentų pakuotę, kurios kaina – 3055,31 eurų.
 
Mieli fondo rėmėjai, iš visos širdies dėkojame už galimybę nupirkti šiuos vaistus. Tik dėl jūsų dosnumo Emilijos gydymo planas gali būti vykdomas be jokių trikdžių.
 
Miela Emilija, pažadame, kad būsime kartu ir lydėsime šios ilgos kovos metu. Tikime, kad jau greit išauš diena, kai visi mūšiai bus likę praeityje, kai bus pasimiršę žodžiai „ligoninė“ ir „vaistai“, o ateitis bus skirta džiaugtis nerūpestinga vaikyste.
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums