Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Laikykime Emiliją už rankos

Prieš dvi savaites kviesdami paimti Emiliją už rankos rašėme: „Kad pasiektum kalnų viršūnes, reikia bent vieno žmogaus, kuris eina kartu ir tiki Tavo kelione.“ (Benas Lyris). Tiek mes, tiek šeima dėkojame visam dideliam būriui kartu su Emilija išsiruošusiam pasiekti stataus ir aukšto kalno viršūnę. Neabejojame, kad laukiate nors mažos žinutės iš Izraelio.
 
Nuvykusios į šalį Emilija su mama turėjo izoliuotis. Sutrumpinus saviizoliaciją mergaitei buvo atlikti tyrimai, įvertinta ligos dinamika ir paskirtas kombinuotas imunoterapijos kartu su chemoterapija gydymas. Gydymas jau pradėtas, todėl Emilija kuriam laikui apsistos šioje šalyje.
 
Šiltai dėkojame prof. Michal Lotem globojančiai Emiliją, AČIŪ tariame chirurgui Lisandro Luques, nuoširdžiai apkabiname Amir Maimon už visapusišką mergaitės globą. Gera žinoti, kad Emilija Izraelyje yra saugi ir vedima pačių geriausių žmonių.
Žemai lenkiamės visiems už suteiktą galimybę pradėti šią viltį dovanojančią kelionę.
Primename Emilijos istorijos pradžią: http://www.rugute.lt/…/suremkime-pecius-del-emilijos.html
 
Be galo ir be krašto dėkingi už Emilijai paaukotus 49 tūkstančius eurų. 45 tūkstančius eurų „Rugutė“ jau pervedė mergaitės šeimai. Ačiū!
 
Ir toliau laikykime Emiliją už rankos!
 Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“
 A. s. LT69 7044 0600 0571 3029
 PayPal – el. pašto adresas edita@rugute.lt
 Paskirtyje parašykite palinkėjimą Emilijai. Sąskaitos kopijos bus siunčiamos šeimai ir šeima perskaitys Jūsų palinkėjimą.
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums