Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Laikas suteikia šansą

Kai pradedate kasdien rašyti laiškus ir klausti, kaip sekasi Simonui, suprantu, kad metas rašyti naują viešą žinutę! Kaip tik šią savaitę Simonui buvo atliktas svarbiausias kontrolinis tyrimas – MRT, kuris padeda įvertinti auglio dinamiką ir taikomo gydymo efektyvumą.

Antradienį, kai Simonui buvo atliekamas tyrimas, vos galėjau tramdyti jaudulį, atrodė, kad širdis verčiasi kūliais. Laukdama nors trumpos žinutės ir nuolat žvilgčiodama į laikrodį vis pagalvodavau, kaip visa tai išgyvena berniuko tėvai, kaip smarkiai daužosi jų širdys… Pirma žinia leido lengviau įkvėpti oro: „Stabilu, bet dar laukiame radiologų įvertinimo.“ Ketvirtadienį pagaliau sulaukiau ir antros žinios: radiologai patvirtino – auglys stabilus!!! Tą akimirką norėjosi pašokti iki dangaus!

Žinia apie nekintantį auglį reiškė gautą LAIKĄ, kurio taip prašėme. Nes tik LAIKAS suteikia šansą, kad netrukus bus patvirtintas efektyvus gydymas būtent šia liga sergantiems vaikams. Tad AČIŪ visiems, kurie po kalėdinėmis eglutėmis radote šią aukso vertės dovaną ir perdavėte ją Simonui. Nuolat jaučiame Jūsų gausaus būrio begalinį palaikymą ir tikėjimą!

Vasarį Simono lauks kelionė į Prancūziją, kur jis tęs gydymą ONC201. Tad mylimam Super Gelbėtojui Simonui, linkime dar žiupsnelio žiemiškos žiemos, suridentų draugų besmegenių ar nusileidimo nuo kalno. O mes suspaudę kumščius prašome to paties – LAIKO.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums