Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kompiuteris Dovydui

Dvylikametį Dovydą sutikome žengiantį pirmuosius žingsnius leukemijos gydymo keliu. Tuo metu šeima jau buvo išgyvenusi pirmąją jausmų sumaištį, nurimusi ir nusiteikusi ryžtingai: „Darysime viską, kad greičiau pasveiktų.“ (Dovydo mama)

Gydymo metu mokyklinio amžiaus vaikai patiria daug sunkumų ne tik dėl medikamentinio gydymo, bet ir dėl pasikeitusių mokymosi sąlygų. Nuo pirmųjų gydymo dienų Dovydas turi sekti dienyne, kokios temos nagrinėjamos klasėje ir atlikti nurodytas užduotis. Berniukui padeda ligoninėje dirbantys pedagogai, tačiau jie negali atstoti savų mokytojų bei klasės draugų.

Visgi šiuolaikinės technologijos gali pagelbėti ir esant tokioje situacijoje. Kompiuteris yra patogiausia priemonė kasdien sekti dienyną ir atlikti daugelį užduočių bei iškilus klausimam susisiekti su savo mokytojais ar klasės draugais. O kai užklumpa blogos savijautos audros, jis leidžia užsimiršti žiūrint įdomų filmą ar žaidžiant mėgstamą žaidimą. Žinodami, kad Dovydas neturi kompiuterio ir koks ilgas gydymas dar laukia, suskubome užpildyti šią spragą.

Linkime Dovydui būti smalsiam, išradingam ir drąsiai išnaudoti visas šiuolaikines mokymosi, bendravimo ir net pramogavimo galimybes! O svarbiausia – savo pasiekimais pasidalinti su visa „Rugutės“ komanda!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums