Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kompiuteris Armandui

Su Armandu susipažinome dar 2020 metais, kai aktyvaus gydymo metu kartu su šeima berniukas apsistodavo „Rugutės namuose“. Tomis dienomis ir pamilome žavų, žingeidų šešiametį ir stipriai paėmėme jį už rankos. Mūsų dideliam džiaugsmui šiuo metu berniukas jau yra įveikęs didžiąją leukemijos gydymo dalį ir dienas leidžia namuose, tačiau vis dar turi vartoti paskirtus medikamentus.

Armandas, kaip ir kiti sergantys vaikai, negali lankyti ugdymo įstaigų, tad visas lavinimas gula ant tėvų pečių. Todėl išgirdę prašymą padėti įsigyti kompiuterį, kad Armandas galėtų lankyti nuotolinį būrelį ar atsispausdinti įvairias užduotis, nedvejodami sutikome padėti. Juk taip svarbu, kad ir Armandas, ir kiti jo likimo draugai turėtų galimybę koja kojon žengti su bendraamžiais.

Armandai, linkime, kad kasdien lydėtų pažinimo ir naujų atradimų džiaugsmas. Tegu naujos patirtys padeda atsirasti naujoms svajonėms, kurias pasiekti norėtum iš visos savo širdies.

Kaip visuomet, žemai lenkiamės remiantiems „Rugutę“, nes tik dėl Jūsų gerumo bei dosnumo mūsų globojami vaikai net ir gydymo metu gali lavintis ir tobulėti. Kas žino, gal ateityje galėsime jums papasakoti, kad esate prisidėję prie svajonės tapti žymiausiu išradėju pasaulyje išsipildymo.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums