Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bazilė

 Nuo pat kovos su onkologine liga pradžios labiausiai laukiamas žodis iš gydytojo lūpų yra „remisija“. Remisija reiškia pasibaigusias nemalonias ir skaudžias procedūras, grįžimą namo ir į normalų vaikišką ar paauglišką gyvenimą. Deja, dažnai nutinka ir taip, kad įveikus pačią pikčiausią – onkologinę – ligą, vaikus lydi patirto gydymo komplikacijos. Tuomet vaikams tenka vėl ir vėl įveikti netikėtus išbandymus, iškilusius dėl patirto gydymo. Bazilė yra viena iš tokių vaikų. Ji kantriai, žingsnis po žingsnio stengiasi įveikti visas sutinkamas kliūtis ir iššūkius. Šiuo metu Bazilę esame vėl išlydėję į Delfinų terapijos centrą ir dalijamės gautu mamos laišku:
 
„Kodėl grįžimas yra toks svarbus? Tam tikrais atvejais grįžimas yra gydantis, leidžiantis pasimatuoti nuveiktus darbus. Grįžimas padeda pažvelgti į praeitį, nusistatyti naujas koordinates ateičiai. Šiais metais, kaip ir praeitais, mūsų (taip, mūsų!) reabilitacijos svarbą suprato „Rugutė“, todėl mes ir vėl stebuklingai grįžome į Delfinų terapijos centrą. Nepaprastai svarbu daryti tai, kas veda į priekį. Gilyn, tolyn, skaidryn. Šiomis dienomis turime ne tik delfinų terapijos užsiėmimus, bet ir ergoterapiją, sensorinę terapiją, kineziterapiją ir kt. Ačiū, kad suprantate. Ačiū fondui, kuris lydi vaikus ne tik ligos metu, bet ir praėjus šį sunkų kelią, kuomet pasitinka nauji iššūkiai.“
 
Likime Bazilei ir toliau ryžtingai kopti į svajonės viršūnę. Ar galėtume kitaip pažadėti tokią dieną, nei būti kiekviename žingsnyje ir stipriai laikyti už rankos?
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums