Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jie trokšta tapti gydytojais

Spėkite, koks žaidimas populiariausias tarp vaikų, einančių gydymo keliu? Ogi jie patys trokšta tapti gydytojais! Kasdien jie suteikia pirmąją pagalbą mamai, leidžia vaistus tėčiui, klausosi, kaip plaka lėlės širdelė, sugipsuoja pliušinio triušiuko letenėlę ir nepamiršta atskubėjusiems gydytojams gydytojams paskirti vaistų nuo kosulio. Ne paslaptis, kad tokie žaidimai yra be galo svarbūs vaikų gerai psichologinei sveikatai. Jie „išžaidžia“ per dieną susikaupusius įspūdžius ir baimes, geriau pažįsta aplinką, „prisijaukina“ naujas procedūras ir gali kur kas lengviau pasitikti naujus iššūkius.

O kad žaidimai būtų tikroviškesni ir įdomesni, tiesiog būtina turėti stetoskopą, otoskopą, termometrą, švirkštą, ausų tikrinimo aparatą bei kitus tikro gydytojo įrankius. Todėl su malonumu Santaros klinikų vaikų onkohematologijos centrui perdavėme įvairių mažojo daktaro rinkinių bei kitų žaidimų priemonių.

Nuoširdžiai dėkojame visiems „Rugutės“ rėmėjams, kad galime pasirūpinti ne tik fizine, bet ir emocine vaikų sveikata bei suteikti jiems galimybes žaidžiant svajoti.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums