Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jaunius – liga sustabdyta

Neabejojame, kad tie, kurie nuo pat 2020 metų pradžios sekėte šauniausiojo kapitono Jauniaus kelią, perskaitę šį tekstą pašoksite iki dangaus. 2020 metų pradžioje Jauniui teko išplaukti į antrąją kelionę per onkologinės ligos vandenyną. Šį kartą vandenynas buvo žymiai audringesnis, tad vėjas vis nunešdavo geras žinias tolyn. Ir kai galiausiai vilties tebuvo likę trupinėliai, audros staiga nurimo, o naujiems medikamentams pavyko sustabdyti ligos progresavimą. Kiekvieną dieną viltis vis augo, o Jauniui į pagalbą atskubėjo didysis locmanas broliukas Jurgis, sutikęs tapti kamieninių ląstelių donoru. Jau tuomet visi jautėme, kad įvyko stebuklas!
 
Šią savaitę Jaunius atvyko kontroliniams tyrimams ir mus pasiekė džiuginantis atsakymas – liga sustabdyta ir kiti kontroliniai tyrimai tik gegužės mėnesį!
 
Ačiū gydytojams, ieškojusiems efektyviausios gydymo taktikos. Ačiū Jauniaus tėveliams ir broliukui Jurgiui už stiprybę ir susitelkimą. Ačiū už galimybę matyti Jauniaus šypseną, stebėti, kaip berniukas auga, keičiasi ir leidžia dienas saugiausiame vaikystės uoste. Ačiū visiems, palaikiusiems berniuką! Esate pati stipriausia komanda!
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums