Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Jack, fondo savanorio, pasakojimas

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

 Savanoriauti „Rugutės“ fonde pradėjau netrukus po to, kai atvykau gyventi į Lietuvą, maždaug 2009-ųjų pavasarį. Praeityje, kai tarnavau JAV kariuomenėje, man tekdavo lankyti vaikų globos namus įvairiose pasaulio šalyse ir rūpintis specialių poreikių turinčių vaikų gerove. Todėl, kai mano žmona Lyra man papasakojo apie gerus darbus, kuriuos onkologinėmis ligomis sergančių vaikų labui daro fondas „Rugutė“, man buvo labai lengva priimti sprendimą tapti šio fondo komandos nariu.

 Yra daug priežasčių, kodėl „Rugutė“ mane traukia, tačiau svarbiausia jų – meilė, kuria su sergančiais vaikais ir jų šeimomis dalijasi Edita ir Dainoras. Tai giliai empatiški geraširdžiai žmonės, aukojantys save dėl tų, kurie tapo rūpestingos „Rugutės“ šeimos dalimi.

 Dešimtojo jubiliejaus proga linkiu „Rugutei“ ilgo ir sveiko gyvavimo, ir kad bet kuris Lietuvos vaikas, kenčiantis nuo onkologinės ligos, turėtų galimybę tapti didžiuoju „Rugutės“ Kovotoju.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.