Dažniausiai, atlikus naviko pašalinimo operaciją, papildomai taikoma chemoterapija, vadinama adjuvantine. Kai kada papildomai skiriamas ir spindulinis gydymas. Pagrindinė ilgalaikio gydymo, ypač jei navikas yra abiejuose inkstuose, komplikacija – inkstų nepakankamumas, dėl kurio tenka taikyti dializes ar atlikti inkstų transplantaciją.
Chirurginis gydymas
Nustačius Wilmso naviką, prieš pradedant bet kokį kitą gydymą, paprastai atliekama inksto pašalinimo operacija, vadinama nefrektomija. Taip pat pašalinami ir vėliau ištiriami gretimi limfmazgiai. Operacijos metu įvertinama, ar navikas nepakenkė kito inksto.
Chemoterapija
Visiems vaikams taikoma chemoterapija. Dažniausiai naudojamas D – aktinomicinas, vinkristinas, doksorubicinas, kitaip adriamicinas, etopozidas, ciklofosfamidas. Chemoterapija iki operacijos, vadinama neodajuvantine, dažniausiai taikoma vaikams su abipusiu Wilmso naviku, ar kuomet navikas neoperuotinas.
Spindulinis gydymas
Išorinis spindulinis gydymas taikomas esant pažengusiai ligos stadijai.
Kaulų čiulpų ar periferinių kamieninių ląstelių transplantacija
Kamieninių ląstelių transplantacija – viena iš gydymo alternatyvų. Taikoma agresyvi chemoterapija didelėmis dozėmis, kurios metu sunaikinamos navikinės ląstelės, tačiau kartu žūsta ir kaulų čiulpai. Jiems iš naujo užpildyti panaudojamos anksčiau iš kraujo surinktos periferinės kamieninės ląstelės.