Childhood Cancer Fund Rugutė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Draugystės tiltas

Lenkija-Lietuva

Tiesiamas draugystės tiltas su dar viena draugiška kaimynine valstybe – Lenkija.
Lietuvoje viešėjo lenkų fondo „Fundacja Spełnionych Marzeń“ („Išsipildžiusių svajonių fondas“), globojančio piktybinėmis ligomis sergančius vaikus, atstovai – vadovai Małgorzata ir Tomasz Osuch
Šį fondą 2002 metais įsteigė Małgorzata ir Tomasz Osuch, netekę onkologine liga sirgusio sūnaus.

Viešnagės metu fondo „Fundacja Spełnionych Marzeń“ vadovai dar kartą pakvietė vaikus iš Lietuvos, kurių gyvenimą palietė onkologinė liga, dalyvauti sporto žaidynėse „Onco-Olympics“, vyksiančiose 2010m. liepos 16-18 dienomis Varšuvoje. Žaidynių organizatoriai tiki, kad dalyvaudami šiose žaidynėse vaikai ne tik įsimintinai praleis laiką, bet ir susiras draugų iš kitų šalių.

„Fundacja Spełnionych Marzeń“ vadovai Tomasz ir Małgorzata Osuch
Tomasz ir Małgorzata Osuch
Tomek Osuch
Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Skaudi netektis

Diena, kai plyšta širdis ir byra ašaros. Liūdna. Šiandien mus pasiekė žinia, kad netekome fondo

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.