Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Draugystės tiltas Lenkija – Lietuva

Norime pasidžiaugti sėkmingai tiesiamu draugystės tiltu su dar viena draugiška kaimynine valstybe – Lenkija. Balandžio 9-11 dienomis Lietuvoje viešėjo lenkų fondo „Fundacja Spełnionych Marzeń“ („Išsipildžiusių svajonių fondas“), globojančio piktybinėmis ligomis sergančius vaikus, atstovai – vadovai Małgorzata ir Tomasz Osuch bei darbuotoja Agata Cwalina. Šį fondą 2002 metais įsteigė Małgorzata ir Tomasz Osuch, netekę onkologine liga sirgusio sūnaus.

Atvykę į Lietuvą, balandžio 9 dieną svečiai, lydimi gido Juzef Šostakovski, susipažino su Vilniaus senamiesčiu, domėjosi bendra Lenkijos ir Lietuvos istorija, grožėjosi nuostabiausiomis mūsų šalies sostinės vietomis. Balandžio 10 dieną fondo „Fundacja Spełnionych Marzeń“ atstovai praleido pusdienį „Rugutės Namuose“, pristatė savo fondo veiklą ir projektus, pasidalino bendradarbiavimo su „Rugute“ idėjomis ir galimybėmis.

Viešnagės metu fondo „Fundacja Spełnionych Marzeń“ vadovai dar kartą pakvietė vaikus iš Lietuvos, kurių gyvenimą palietė onkologinė liga, dalyvauti sporto žaidynėse „Onco-Olympics“, vyksiančiose š. m. liepos 16-18 dienomis Varšuvoje. Žaidynių organizatoriai tiki, kad dalyvaudami šiose žaidynėse vaikai ne tik įsimintinai praleis laiką, bet ir susiras draugų iš kitų šalių.

Dėkojame fondo „Fundacja Spełnionych Marzeń” vadovams už rastą galimybę atvykti į Lietuvą, už norą suvienyti jėgas kovoje su mažųjų Kovotojų liga, už gražius ir prasmingus darbus siekiant, kad kiekviena sergančių vaikų diena būtų kupina šypsenų ir Vilties.

Tariame ypatingą ačiū Lietuvos Respublikos ambasadoriui Lenkijos Respublikoje Egidijui Meilūnui už inicijuotą Draugystės tiltą Lenkija – Lietuva bei pagalbą organizuojant svečių vizitą Lietuvoje.

Už beribį nuoširdumą ir buvimą kartu lenkų fondo „Fundacja Spełnionych Marzeń” atstovų viešnagės metu dėkojame vertėjai Julianai, taip pat gidui Juzef Šostakovski už geranoriškumą ir svečių pažintį su Vilniaus senamiesčiu.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us