Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame „Cook for Rugutė 2017“ dalyviams

2017 m. birželio 22 d. įvyko penktoji maisto mugė „Cook for Rugutė“, kurią organizavo „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje darbuotojai. Lietuvišką, meksikietišką, graikišką, itališką ir amerikietišką maistą gamino 7 „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje komandos ir viena SEB komanda.

Gražios iniciatyvos metu surinkta 900 eurų parama. Šią sumą kompanija dar padvigubins.

Akcijos organizatoriai dalijasi įspūdžiais:
Darius

Darius

Organizuoti tokį renginį buvo nuostabi patirtis ir džiaugiuosi galėdamas prisidėt bent maža dalele. Mano nuomone, viskas vyko sklandžiai. Viskas paprasta niekada nebūna – kelionė iki galutinio tikslo visąlaik būna su vingiais ir iššūkiais. Manau, kad vaikai – mūsų ateitis. Mes privalome padėti tiems, kurių ateitis tapo miglota. Drąsiai galiu teigti, kad tai – ne paskutinis kartas, kai prisidedu prie panašių renginių. Didelis Ačiū žmonėms, kurie prisidėjo ir dalinosi gera nuotaika renginio metu.

Marija

Marija

Nuostabi patirtis – organizuoti „Cook for Rugutė“ renginį. Tai buvo nuostabi proga praskaidrinti kasdienybę – trumpam pamiršti kasdienę rutiną ir nustumti neskubius darbus į antrą planą – tas geras jausmas, kai darai tai, kas tau patinka geriems tikslams. Nors šiais metais suburti komandas sekėsi kur kas sunkiau, nei anksčiau (daug žmonių atostogavo arba dalyvavo kitose aukojimo iniciatyvose, pvz., „Ride for Rugutė“), susibūrę savanoriai tik patvirtino šio renginio idėją – dovanoti gerumą nepaisant kliūčių. Kaip įrodymą verta paminėti, kad viena iš komandų dalyvavo nepaisant to, kad jos dalyviams teko persikelti į kitą biurą, atsisakyti savo sunkiai iškovotos gaminimo įrangos ir netgi gaminti visus patiekalus iš anksto – visa tai komanda spėjo suplanuoti, suderinti su darbu bei įgyvendinti per vieną dieną – komanda užėmė garbingąją trečią vietą. Smagiausia buvo matyti tiek dalyvaujančių komandų, tiek pirkėjų šypsenas – jos padėjo pamiršti visus nesklandumus ir būtent jos patvirtino, kad renginys pavyko. Manau, itin svarbu nenustoti dovanoti savo šypsenų ir gerumo – tik padedami vieni kitiems galime jaustis visiškai laimingi.

Nuoširdžiai dėkojame „Cook for Rugutė“ organizatoriams, dalyviams ir visiems aukotojams! Ačiū už šios gražios ir prasmingos akcijos tęstinumą.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us