Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Įvyko septintasis dviračių žygis „Ride for Rugutė“

2017 m. gegužės 27 dieną vyko septintasis dviračių žygis „Rugutei“ („Ride for Rugute“).

Būrys „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje darbuotojų su savo šeimomis ir draugais mynė dviračių pedalus – važiavo iš Vilniaus į Trakus. Savo jėgas dviratininkai suvienijo tam, kad prisidėtų prie efektyvesnio mažųjų onkologinių ligomis sergančių pacientų gydymo, suteikiančio stipresnę viltį pasveikti.

Šio renginio metu buvo labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ surinkta 907 eurų. Šią sumą jau padvigubino „Barclays“ kompanija.

Žygio organizatorės dalijasi įspūdžiais:
Simona

Simona

Ride for Rugute“ buvo suorganizuotas jau 7-tą kartą iš eilės! Nors Barclays darbuotojai keičiasi, vieni išeini, kiti ateina, tačiau šiai idėjai nelieka abejingų. Kasmet ji vis atgimsta senbuvių ir naujų organizatorių rankose. Kasmet vis svarstoma, ar šią idėją vis dar žmonės palaikys, ar dar nepabodome, tačiau kaskart vis maloniai esame nustebinti dalyvių bei aukojančių žmonių skaičiaus. Dviračių žygis nebuvo lengvas – pasitaikė daugybė kalnų kalnelių ir smėlio takelių. Žmonių entuziazmas buvo neišsenkantis, todėl skaičiuodami paskutinius kilometrus mes atsiradome Trakuose. Diena buvo kaip užsakyta – saulėta su vėjeliu. Tai tik suteikė dar daugiau džiaugsmo. Tikiuosi, šis renginys išliks toks gyvybingas dar ilgus metus ir surinks dar daugiau žmonių, palaikančių šią gražią idėją.

Karolina

Karolina

Ride for Rugute“ idėja man patiko nuo pat pirmo karto, kai apie ją išgirdau. Prie renginio organizavimo prisidedu jau antri metai ir tikiuosi, kad ir kitąmet atsiras entuziastų kartu organizuoti šį nuostabų renginį. Šis renginys – tai ne tik galimybė padaryti gerą darbą ir prisidėti prie ligoniukų gydymo, bet ir puiki proga pabendrauti su kolegomis bei išbandyti savo jėgas važiuojant dviračiu iš Vilniaus į Trakus. Labai laukiu kitų metų renginio, kuris, tikiuosi, bus dar didesnis ir suburs dar daugiau žmonių geram tikslui!

Dėkojame „Ride for Rugutė“ organizatoriams ir dalyviams už nepaprastą žygį, kuris septintą kartą atnešė džiaugsmo ir viltį onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Ačiū, kad drauge esate vaikams, su vaikais ir dėl vaikų.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us