Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dovanas meilės dienos proga

Darbas „Rugutėje“ nėra toks, kurį pamiršti vos užvėręs biuro duris. Šis darbas yra labiau gyvenimo dalis. Nemoku atsiriboti nei nuo lydimų vaikų, nei nuo jų šeimų, o atvirkščiai – priimu juos į savo širdį, įsimenu kiekvieno istoriją, sukaupiu glėbį kartu išgyventų jautrių akimirkų. Todėl labai džiaugiuosi, kad pasibaigus kovai su vaiko liga, užsimezgusios draugystės dažniausiai tęsiasi ir toliau. Net kai ta kova pralaimėta. Kai mažasis karys iškeliauja. Tuomet nieko nėra jautriau ir gražiau, kaip vėl ir vėl apkabinti mažojo kario šeimą, matyti, kaip auga broliukas ir mažoji sesutė. Tokia graži ir iki ašarų jaudinanti draugystė sieja su mažojo Jurgio šeima.

Ir nieko nėra smagiau, kaip priimti ir perduoti Jurgio mamos suruoštas dovanas meilės dienos proga vaikams, gydomiems Kauno klinikose. Jurate, ačiū už galvojimą jau apie kitus vaikus, šiandien plaukiančius audringu ligos vandenynu.

Iš visos širdies norime padėkoti už medų „GYVAS MEDUS“, už meduolius „Mamos proginiai meduoliai“, už muiliukus „Muipresent“, už sveikinimo atvirukus Salomėjai.

Mylėkime, rūpinkimės vieni kitais ir būkime mylimi. Su meile,

Edita

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums