Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame paskyrusiems 2 proc. nuo sumokėto GPM

Nuoširdžiai dėkojame visiems, paskyrusiems 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio „Rugutei“. Taip pat dėkojame visiems, kurie skatino tai padaryti draugus, artimuosius, pažįstamus. Jūsų dėka fondui bus pervesti 75 545,54 Eur. Ačiū Jums už pasitikėjimą, kurio lydimas fondas žengs tvirtesnį žingsnį į penkioliktus veiklos metus.

Metus, kuriuose Jūsų parama virs galimybe būti šalia gydytojų ir užtikrinti pažangiausio gydymo taikymą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, atlikti Lietuvoje neatliekamus diagnostinius, genetinius tyrimus, o jais remiantis skirtas tikslinis gydymas lems didesnę išgyvenimo galimybę.

Dar vienerius metus būti šalia sergančių vaikų ir jų artimųjų – suteikti būtiną labdarą šeimoms (jų kasdieninėms išlaidoms), išpildyti sergančių vaikų svajones, suteikti jaukią namų erdvę laikinai apsigyventi ir būti su šeima „Rugutės namuose“.

Tik Jūsų dėka ir su Jumis galėsime dar vienerius metus teikti visapusišką pagalbą ir paramą šeimoms, auginančioms onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Labai vertiname saugumo ir šilumos jausmą, kurį dovanojate vaikams.

„Beribė meilė ir šimtaprocentė atsakomybė“ – tai kasdienės veiklos esmė, kuri lydi „Rugutės“ fondą nuo pat įkūrimo. Vaikai, vaikams, su vaikais ir dėl vaikų… Ačiū, kad esate kartu.

Fondo veiklos ataskaitos

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums