Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams

Gegužės 31 d. „Rugutės namuose“ vyko 12-oji neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“. Tradicinę akciją organizavo labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“. Šį kartą kraujo paaukojo 34 žmonės. Keturi iš jų kraujo dovanojo pirmąjį kartą, o du – yra tai darę daugiau nei 20 kartų.  

Donorystės akcijos metu buvo galima pamatyti ir įsigyti Gabrielės sukurtų paveikslų. Pirmąjį paveikslą akcijoje „Gėrio paletė“ įsigijo kraujo donorų šeima.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Edvinas
Skaityti daugiau

Džiaugiuosi, kad buvau maloniai sutiktas, manimi buvo pasirūpinta, net pamiršom su draugu, kad bijojom duoti kraujo! Malonus personalas, smagi aplinka, aplinkui vien rūpestis. Tikrai smagu ir gera daryti gera.

Indrė
Skaityti daugiau

Mėgstu sakyti, jog gyvenimas paprastas – padėk kam gali. Gavusi kvietimą atvykti į „Rugutės namus“ duoti kraujo, nedvejodama šokčiojau ten. Atėjau nusiteikusi palikti šiek tiek savo kraujo ir tikrai nesitikėjau už tai gauti tiek šilumos, šypsenų, rūpesčio, informacijos, dovanų ir sausainių. Tad net nežinia, ar pats daugiau duodi, ar gauni. Kaip kraujo davimo „pradinukė“ galiu pasakyti, jog tai neskausminga ir visai negrėsminga procedūra, tad nesidroviu drąsiai pakviesti visus visus kitą kartą nepraleisti progos apsikeisti gyvybės trupinėliais.

Rimvydas
Skaityti daugiau

Labai maloniai buvau sutiktas, net neskaudėjo nieko procedūros metu, labai buvo malonu padėti kitiems žmonėms. Vaišės, aplinka ir nuotaika buvo labai puikios.

Živilė
Skaityti daugiau

Džiaugiuosi, kad pirmąją savo kraujo donorystę patyriau Rugutės namuose. Aplinka buvo prisisunkusi abipusio gerumo, kas buvo didžiausias atspirties taškas, kuomet pasidarydavo nors kiek baisu. Sulaukiau rūpestingos priežiūros, kuri visą procedūrą pavertė malonia ir greitai pralėkusia akimirka. Neabejoju, kad kraujo aukosiu dar kartą – buvo gera daryti gera.

Dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams už jų gerumą, teikiantį tiek daug vilties.  

Iš visos širdies dėkojame fondo savanoriams – Linui už kraujo donorystės akcijos organizavimą bei Lyrai ir Justinai už nuoširdų rūpestį donorais.  

Nuoširdžiai dėkojame VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums