Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11-oji kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“

Lapkričio 30 d. 9-ąjį „Rugutės“ gimtadienį pažymėjo „Rugutės namuose“ surengta 11-oji neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“. Tradicinę akciją organizavo labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“. Šį kartą kraujo paaukojo 38 kilnios širdies žmonės.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Pijus
Skaityti daugiau

Jaučiuosi puikiai, niekada nejaučiu silpnumo ar kažko panašaus, labai malonu, kad kažkam tai padeda. Jau penktą kartą daviau kraujo būtent pas jus, „Rugutės namuose“. Labai puiku, kad akcijos vyksta 2 kartus per metus ir yra galimybė apsilankyti, atiduoti kraujo, kai priima šilti žmonės, visi šypsosi.

Gintarė
Skaityti daugiau

„Kas ima – pripildo delnus, kas duoda – pripildo širdį...“ Lao Dzė Duoti kaujo „Rugutės“ fondo organizuojamose kraujo donorystės akcijose labai prasminga. Ir kartu tai visuomet paprasta ir jauku. Viskas labai sklandžiai ir profesionaliai suorganizuota. Kiekviename žingsnyje jaučiau begalinį „Rugutės“ steigėjų ir savanorių rūpestį. Registravausi duoti kraujo man patogiu metu. Gavau išsamią informaciją apie pasiruošimą kraujo donorystei. Atvykus pasitiko ir kiekviename žingsnyje nuoširdžiai rūpinosi besišypsantys savanoriai. Kompetentingi gydytojai įvertino sveikatos būklę. Pati kraujo paėmimo procedūra visai neskausminga. Po jos pasirūpino, kad pailsėčiau. Ir išlydėjo su stipriu apkabinimu bei nuoširdžiu dėkingumu. Ačiū visai „Rugutės“ komandai! Nuoširdžiai kviečiu visus galinčius žmones dovanoti kraujo, nes tai gyvybiškai svarbu segantiems vaikučiams ir dovanoja viltį jų šeimoms.

Julita
Skaityti daugiau

Kiekvieną kartą, prieš ruošiantis duoti kraujo, apninka dvejonės ir blogos mintys apie tai, kas gali atsitikti... Tačiau visada po to, kai seselės ištraukia adatą, nusijuokiu pati sau – negi jau viskas? Nei skaudėjo, nei baisu buvo. Užtenka vos 15 minučių, kad maža dalele kažkam padėtum. O gal vieną kartą ir pačiam reikės tokios pagalbos? Pirmą sykį apsilankius „Rugutės namuose“, buvau maloniai ir svetingai priimta, o dabar jaučiuosi netgi labai išlepinta ir nenoriu eiti į ligonines, o mielai dar ir dar eičiau į svečius pas „Rugutę“... Gaila, kad jie tokias akcijas vykdo tik dukart per metus, tačiau su tokia meile ir šiluma, kad neatvykti tiesiog neįmanoma. 🙂

Jūratė
Skaityti daugiau

Tokioje akcijoje teko dalyvauti pirmą kartą. Labai džiugino mintis, kad galėsiu bent truputį padėti kitiems duodama savo kraujo. Atėjusi į „Rugutės namus“ labai nekantravau duoti kraujuko. Neįmanoma apsakyti to jausmo, kokį jutau būdama „Rugutės namuose“. Viduje buvo gera ir šilta bei buvo labai smagu, kad aplinkui matau tiek šypsenų ir šiltų žmonių. Manau, kad tokios akcijos yra labai gerai, nes gali padėti kitiems ir kartu patirti tą neapsakomai gerą jausmą, kad kažkam padarei gera.

Jurgita
Skaityti daugiau

Draugiški veidai, linksmos šypsenos – „Rugutės namų“ atmosfera. Visada gera kartu daryti gerą darbą. Užtrukau pusvalandį, sužinojau, koks puikus mano hemoglobinas, linksmai plepant su medikais prikapsėjo reikiamas kiekis kraujo, po to – arbata ir užkandžiai jėgų atstatymui. 🙂 Maišas dovanų ( juk dar ne Kalėdos!) ir geras jausmas uždarius duris. Iki pasimatymo kitą kartą! Kraujas kažkam labai reikalingas, o man tai buvo smagus šeštadienio rytmetis.

Dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams už jų gerumą, teikiantį tiek daug vilties.  

Dėkojame donorei Gintarei, kuri ne tik paaukojo kraujo, bet ir pasirūpino, kad kiekvienas donoras gautų Mary Kay kosmetikos dovanėlę.  

Iš visos širdies dėkojame fondo savanoriams – Linui už kraujo donorystės akcijos organizavimą bei Lyrai ir Justinai už nuoširdų rūpestį donorais.   

Kaip visuomet reiškiame nuoširdžią padėką VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.  

Tuos, kurie šios akcijos metu kraujo duoti negalėjo, maloniai kviečiame dalyvauti kitose kraujo donorystės akcijose „Padovanok lašelį“!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums