Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Burnos priežiūros priemonė Caphosol

Nors vakar pliaupė lietus ir pūtė žvarbus vėjas, aš šypsojausi. Šypsojausi jums, RĖMĖJAI, nes tik dėl jūsų suteiktos paramos mano rankose vėl Caphosol dėžutės. Tai viena efektyviausių burnos priežiūros priemonių, kasdien gelbstinčių mažuosius pacientus nuo patiriamo skausmo ir negalėjimo valgyti. Burnos gleivinės uždegimas yra vienas iš dažniausiai pasireiškiančių šalutinių poveikių onkologinių ligų gydymo metu. Atsiradusios opos vaikams sukelia skausmą, jie atsisako valgyti, kalbėti, nuo mažų veidukų dingsta šypsena. Todėl labai svarbu pradėti naudoti veiksmingas priemones vos pajutus pirmus simptomus.

Liūdniausia, kad Caphosol burnos priežiūros priemonių negalima rasti Lietuvos vaistinėse. Todėl nuolat tenka ieškoti kitų būdų, kaip jomis aprūpinti vaikus. Šiuo klausimu nepamainomi pagalbininkai yra vaistų didmeninė įmonė „Armila“, kurios darbuotojai visada suranda laiko ir būdų, kaip įvykdyti mūsų siunčiamus užsakymus. Už šią pagalbą esame nepaprastai dėkingi.

Taip pat tariame AČIŪ visiems, finansiškai prisidedantiems prie „Rugutės“ siekio užtikrinti vaikų norą valgyti ir šypsotis gydymo metu. O savo mažiesiems kovotojams ir jų šeimoms sakome: visada būsime šalia, kai tik jums mūsų prireiks.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums