Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Auksinis ruduo ligoninėje

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Auksinio rudens romantika, turbūt, jau spėjo apimti visus – tiek galinčius klausytis, kaip po kojomis čeža nukritę lapai, tiek žvelgiančius į besikeičiančią gamtą pro ligoninės langą. Norėdami mažiesiems pacientams padovanoti galimybę auksines spalvas pamatyti iš arti, nuostabias Ievos kurtas rudenines puokštes nuvežėme į vaikų onkohematologijos centrą.

Lai ši rudens romantika džiugina tiek mažas, tiek dideles širdis, kol vieną dieną tyliai tyliai į duris pasibels Kalėdų nykštukai.

Ieva ir Asta, ačiū už nuolat išpildomus mūsų norus. Tik jums pavyksta sukurti kiekvieno širdį paliečiantį stebuklą.

Ačiū, Živile už suremtus pečius dėl jaukesnės aplinkos ir vaikų šypsenų.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.