Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Atvyksta nykštukai iš Švedijos!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

„Rugutės“ draugai iš Švedijos tęsia šv. Kalėdų tradiciją: gruodžio 14-16 dienomis į Lietuvą atsiunčia linksmą raudonkepurių nykštukų komandą su svarbia užduotimi – perduoti Lietuvos vaikams Švedijos moksleivių paruoštas dovanėles ir šventinius linkėjimus. Gruodžio 14 d. (penktadienį) nykštukai viešės Gargžduose, Plungėje ir Šilalėje. Jų skardus juokas skambės Domanto, Nojaus, Gustės namuose.  Gruodžio 15 d. (šeštadienį) anksti atsikėlę nykštukai pravers Amandos namų duris. O 11 val.aplankys Kauno klinikų II vaikų ligų skyriuje (įskaitant Onkohematologijos poskyrį) gydomus vaikus. Gruodžio 16 d. (sekmadienį) 11 val. nykštukai aplankys Vilniaus Vaikų ligoninėsOnkohematologijos centre gydomus vaikus. O vakarop – 16.30 val. lauks vaikų „Rugutės namuose“ (P. Smuglevičiaus g. 45, Vilnius), kad kartu papuoštų kalėdinę eglutę, supažindintų su švedų šv. Kalėdų papročiais ir paskleistų artėjančių švenčių dvasią. Jei norite praleisti linksmą pavakarę su nykštukais iš Švedijos, būtinai informuokite mus el. paštu edita@rugute.lt arba skambinkite telefonu +370 620 69665 (Edita).

Iki jaukių ir šiltų susitikimų!

2015 metų viešnagės akimirkos:

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.