Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aistė dalyvauja Tarptautinėje vaikų, sergančių leukemija, savaitėje Turkijoje

Gegužės 30 – birželio 5 dienomis fondo globojama devynerių metų Aistė su mama dalyvavo Tarptautinėje vaikų, sergančių leukemija, savaitėje Turkijoje.

Kelionės metu Aistė tris dienas praleido Ankaroje, po to – keturias Antalijoje. Kartu su kitų šalių dalyviais Aistė dalyvavo įvairiuose renginiuose, ekskursijose, Aistės mama Guoda dalinosi patirtimi su iš kitų šalių atvykusiomis ligoniukų mamytėmis.

Pasitikę grįžusią Aistę, jautėme, kad Turkijos fondas LOSEV pasiekė vieną iš šio renginio tikslų – padaryti taip, kad vaikai, sergantys leukemija, šypsotųsi. Iš Turkijos Aistė parsivežė be galo daug įspūdžių – apie tai, kaip skirtingos kalbos netrukdė susibendrauti su kitų šalių vaikais, apie vietas, kurias pamatė, renginius, kuriuose dalyvavo, ir svarbiausia – surastus naujus draugus.

Daugiau kelionės įspūdžių – Aistės dienoraštyje.

 
 

 

 

Nuoširdžiai dėkojame Turkijos fondui LOSEV už suteiktą galimybę dalyvauti Tarptautinėje vaikų, sergančių leukemija, savaitėje. Dėkojame už rūpestį leukemija sergančiais vaikais ir jiems dovanojamus nepamirštamus įspūdžius.
Ačiū tariame VUVL onkohematologijos skyriaus gydytojai dr. Gražinai Kleinotienei už pagalbą ruošiant kelionės dokumentus.
Žemai lenkiamės Turkijos ambasadai Lietuvoje už tarpininkavimą ruošiantis kelionei ir visąpusišką pagalbą.

Kelionės akimirkos Foto galerijoje – Aistės viešnagė Turkijoje

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums