Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ačiū už gabalėlį pyrago!

Pyragų kvapas dar vis pasiekia mus. Ačiū Lukšių Vinco grybo gimnazijos moksleiviams pyragus ir mintis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikas, o mokytojams – už ugdomą atjautą ir toleranciją. Siunčiame nuoširdžią padėka ir šiltus apkabinimus Jums.

Apima džiugus jaudulys matant, kai vaikai padeda vaikams. Tada supranti, kokie jie visi stiprūs, empatiški, jautrūs, kūrybingi, vieningi ir todėl galintys nuversti kalnus, įveikti net pačias sunkiausias kliūtis. Kaip gerai, kad auga tokia šauni jaunoji karta!

Nepavargsime dėkoti, nes tai didelis ir nenusakomas džiaugsmas! Iš visos širdies dėkojame Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos bendruomenei, kad esate empatiški, drąsūs ir susitelkę. Jūs savo draugyste ir dosnumu apgaubiate mūsų mažuosius kovotojus.

Didžiausias ačiū, kad linkėdami sveikatos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams kepėte SVEIKUOLIŠKUS pyragus.

Sakoma, kad ankstyvoje vaikystėje formuojasi svarbiausi žmogaus įgūdžiai ir įpročiai. Džiugu matyti, kad vis daugiau ugdymo įstaigų aktyviai formuoja jautrios ir empatiškos visuomenės modelį augindami gerumą vaikų širdyse.

Šilčiausią ačiū tariame Kauno lopšelio-darželio „Rokutis“ bendruomenei. Ačiū už atjautą, jaudinančią mūsų širdis, ačiū už ligoniuko šypseną, kai ji laiku pasieks pažangiausios slaugos priemonės ir niekada gydymo kelyje nepritrūks svarbiausių ginklų jo kovoje su liga – medikamentų.

Ačiū tariame ir už tai, kad prieš keliolika metų rūpinotės mūsų mylima Liepa.

Gera matyti prie pyragų dienos gerumo besijungiančias pačių mažiausių vaikučių bendruomenės. Šiltų apkabinimų ir nuoširdžiausių padėkų pliūpsnį siunčiame Kauno lopšeliui-darželiui „Pasaka“.

Ačiū už Jūsų bendrystę, už stebuklą, kuris leidžia vėl tikėti. Tikėti ir visa širdimi dėkoti Jums už suteiktą paramą.

Kaip gera, kad jau antrą savaitę galime tiek daug dėkoti! Kaip smagu žinoti, kad Lietuvoje tiek daug žmonių, kuriems daryti gerą yra tiesiog gera!
Šilčiausi žodžiai keliauja VDU klasikinio ugdymo mokyklos bendruomenei. Dėkui už ištiestas Jūsų gerumo rankas, sergantiems vaikams siunčiamą viltį ir visiems reikalingą tikėjimą, kad pasaulis turi ir gali būti geresnis!

Nuoširdžiausia padėka ir šilti apkabinimai skrieja Kauno technologijų mokymo centro skyriams. Ačiū už darbščias Jūsų rankas ir dideles širdis, kuriuose gyvena atjauta, meilė ir gerumas. Dėkui, kad dalelę savęs skiriate mažiesiems – onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

„Pavieniui mes esame tik maži lašeliai… Kartu mes esame visa jūra!“ – sako Kauno Pilėnų progimnazijos bendruomenė.
Tikriausiai gražiau ir taikliau pasakyti būtų labai sunku. Nuoširdžiai dėkojame, kad Jūsų mokyklos jūra įsiliejo į pyragų dienos gerumo vandenyną, kuris neša palankiausią vėją į mažųjų Kapitonų laivelius!

Ačiū už Jūsų kūrybiškumą, aktyvumą ir vienybę. Ačiū už didelį Jūsų gerumą!

Džiaugiamės neslūgstančia pyragų dienos banga. Jos keteroje Kauno „Saulės“ gimnazijos bendruomenė. Facebook paskyroje skaitome jų žodžius: „Gerumas mus daro laimingesnius, nes mums rūpi vaikai, kuriems saldžiau už pyragą – tik vaikystė be ligų…“

Širdingai dėkojame už atjautą ir gerumo gūsį sergantiems vaikams! Ačiū, kad ugdote rūpestingus, mylinčius ir empatiškus vaikus.

Baigiasi pyragų, kurių pagrindiniai ingredientai rūpestis, atjauta ir viltis, savaitė, tačiau nesibaigia mūsų padėkos. Šį kartą beribį dėkingumą siunčiame Kauno Juozo Urbšio progimnazijos bendruomenei už paskleistą palaikymą, padrąsinimus ir šypsenas. Linkime ir toliau sėti gerumo sėklas, iš kurių išdygsta džiuginantys gerumo vaisiai ir nenustoti tikėti, kad nuoširdūs ir iš visos širdies atlikti darbai gali pakeisti pasaulį ir pripildyti jį saugumo, vilties ir atjautos.

Kauno Juozo Urbšio progimnazija
Skaityti daugiau

MOKYKLOJE VYKO PYRAGŲ DIENA! 🥧🍪🍩
🧁 Mokykloje vyko Pyragų diena, kurios metu buvo pardavinėjami mokinių iškepti kepiniai, o surinktos lėšos skirtos vėžiu sergančiais vaikais besirūpinančiai organizacijai „Rugutė“.
🧁 Mokiniai iškepė 76 skanėstus ir surinko 330,33 eurų. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos.
🧁 Akciją organizavo mokyklos Mokinių taryba ir technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė.

Be galo gera matyti, tiek daug mokyklų prisijungusių prie pyragų dienos gerumo akcijos. Džiugina, kad mažieji Lietuvos piliečiai mokomi dalintis, padėti ir atjausti. Nuoširdžiausia padėka skrieja Kauno Suzuki mokyklos bendruomenei. Ačiū, už gerumo pilnas Jūsų širdis. Dėkui už paramą ir šiltus linkėjimus onkologinės ligos keliu einantiems vaikams.

Sulaukėme itin jaudinančio laiško iš Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos, kuriuo norime pasidalinti. Lyderių klubo kuratorė Vitalija Savickienė laiške rašė:

„Gavę ,,Rugutės“ fondo kvietimą įsijungti į kilnią paramos akciją ,,Pyragų diena 2022 „Rugutės“ vaikams“, Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje nutarėme ją organizuoti lapkričio 10 d. Šią dieną mokykloje vyko ,,Pyragų mugė“. Jau nuo pat ryto visą progimnaziją apgaubė namuose keptų pyragų, keksiukų, sausainių ir kitų nepaprastai skanių kepinių kvapas. Ne vienas mokinys ar mokytojas, jo paviliotas, pirko ir vis grįžo dar nusipirkti labiausiai patikusių saldumynų. Net nuostabu, kaip greitai gausiai nukrauti stalai ištuštėjo. Taigi džiaugiamės, kad ši paramos akcija mūsų mokykloje tikrai pavyko. Jos metu surinkta beveik 400 eurų, kurie jau pervesti į ,,Rugutės“ fondą. Džiaugiamės, kad tokios akcijos padeda didinti gėrį, susitelkti kilniems tikslams.“

Širdingai dėkojame visai Martyno Mažvydo gimnazijos bendruomenei už susitelkimą dėl kiekvieno vaiko, kuriam likimas nepagailėjo stiprių išbandymų. Esame tikri, kad ši patirtis mokiniams suteiks gebėjimą matyti ne tik gyvenimo teikiamus džiaugsmus, bet ir iškylančius sunkumus bei drąsiai juos spręsti, nebijoti būti empatiškiems bei suvokti atjautos svarbą.

Pyragais kvepiančius linkėjimus sergantiems vaikams šiais metais siuntė ir AB „Kauno tiltai“ kolektyvas. Ši įmonė yra ilgamečiai „Rugutės“ rėmėjai, jau daugelį metų prieš šv. Kalėdas suteikiantys paramą tam, kas svarbiausia vaiko gyvenimo kovoje.

Šį kartą žemai lenkiamės įmonės kolektyvui už įkvėpimą nepaliauti tikėti ir visomis išgalėmis eiti pirmyn.
Jūsų neabejingumo dėka fondą pasiekė 582 eurai. Ačiū už laiką, kurį skyrėte.

Ačiū už viltį, kuri tapo žymiai stipresnė.

Nepaprastai džiaugiamės, kad šiomis dienomis turime tiek daug galimybių dėkoti. Kad pyragų virusas plinta ir tampa nevaldoma gerumo banga! Ačiū Kauno technologijų mokymų centrui už draugystę ir paramą fondo globojamiems vaikams.

Pačios šilčiausios padėkos skrieja Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos bendruomenei. Dėkojame, kad pyragų dienos gerumu dalinatės su onkologinės ligos keliu einančias vaikais! Mums didžiulė garbė „Rugutės“ draugų rate matyti bendruomenes, ugdančias empatiškumą ir atjautą kitam.

Vakar dideliiiis pyragų dienos gerumo vėjo gūsis praūžė per abi Balsių mokyklas! Dėkojame abiejų mokyklų bendruomenėms už gražų ir prasmingą indėlį į mažųjų ligoniukų kelią link didžiausio savo tikslo – sveikatos! Dėkingumo pilna širdimi apkabiname kiekvieną!

Skubame padėkoti Kauno lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenei. Ačiū už susitelkimą, rūpestį kiekvienam vaikui, išgirdusiam onkologinės ligos diagnozę. Tik būdami būryje esame stiprūs ir galintys įveikti net didžiausias kliūtis.

Skubame padėkoti už šiluma ir rūpesčiu dvelkiančius kepinius ir susitelkimą UAB „Actiofarma“ ir UAB „Lakameda“ kolektyvams. Ačiū, kad kartu galėsime ištiesti pagalbos ranką per ligą einančiam vaikui. Lydėsime jį kai kelias kils į kalną ar leisis žemyn. Šių kolektyvų dėka „Rugutę“ jau pasiekė 530 eurų. Dėkojame kiekvienam, nešančiam tikėjimą ir viltį.

Ačiū už susitelkimą, šiluma ir atjauta kvepiančius kepinius. Ačiū, KREDA – Jungtinės kredito unijos, už bendrystę, kuri padės per ligą einančiam vaikui. Apkabiname kiekvieną

Pyragų gerumo sukelta banga neslūgsta! Mieli UAB „Audifina“ darbuotojai, dėkojame, kad savo gerumu dalinatės su onkologinės ligos keliu einančiais vaikais. Ačiū, kad kartu galime perimti dalį vaikų šeimas užgriuvusių rūpesčių ir taip palengvinti jų kovą.

Šiandien pyragais pakvipo UAB „Caverion Lietuva“ biure. Kaip smagu, kad kolegas suartina gražus ir kilnus tikslas! Dėkojame, kad „gerumo dėžutė“ šiemet neša palankų vėją į mažųjų kovotojų bures.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums