Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Vilniaus Pilaitės gimnazijos parama

Su Vilniaus Pilaitės gimnazijos moksleiviais ir mokytojomis Jolita Kniskiene ir Vilma Pundiene draugaujame jau senokai. Šios mokyklos atjautos kupini moksleiviai prisidėdavo prie „Palankaus vėjo malūnėlių“ dažymo ar pasiūdavo vaikams būrį draugų – meškučių. Šiais metais vaikai gamino sages, kurios virto parama Ukrainos vaikams. Šiltai dėkojame moksleiviams už supratingumą. Mes negalime sustabdyti karo šalyje, bet galime kartu padėti sergantiems vaikams kovoti su liga, galime įkvėpti viltį.

Ačiū, Jolita, už tai, kaip pati rašėte, kad „Pavasaris, tvarumas, atjauta ir kūrybiškumas, paprastas sagas gali paversti žiedais.“

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

[EN]

Mums rūpi visi vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis. Neskirstome jų nei pagal pilietybę, nei gyvenamąją vietą. Juk visi vaikai yra verti džiaugtis vaikyste, augti ir kurti savo ateitį.

Su mumis susisiekė ukrainietė mama, kurios dukrelei prieš keletą metų Vilniaus vaikų onkohematologijos centre buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Ji papasakojo, kad šiuo metu su onkologine liga kovojantiems Ukrainos vaikams trūksta tam tikrų medikamentų, ir paprašė padėti. Negalėjome likti abejingi.

Šiomis dienomis padedami Vilniaus vaikų onkohematologų ruošiame pirmąją siuntą į Ukrainą, Poltavos vaikų klinikinę ligoninę. Tačiau esame tikri, kad jos neužteks, nes vaikų gydymas turi tęstis net karo sąlygomis, net kai gauti medikamentų yra nepaprastai sunku.

Todėl jei jaučiate, kad norite ir galite padėti rūpesčiu apgaubti mažuosius pacientus Ukrainoje, kviečiame paremti:

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.