Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vilniaus lopšelis-darželis „Šermukšnėlė“

Prieš kelias dienas sulaukėme jautraus Vilniaus lopšelio-darželio „Šermukšnėlė“ laiško, kuriuo dalinamės su Jumis:

„Minint 33-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines Vilniaus lopšelyje-darželyje „Šermukšnėlė“ kovo 9 dieną vyko socialinis – emocinis darželio bendruomenės projektas „Nors dar mažas aš esu, bet atjausti ir padėti noriu ir galiu“. Projekto tikslas – empatiškumo ir pilietiškumo ugdymas(is) nuo mažumės.

Viso projekto metu vaikai dalinosi „švelnukais“. Priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo veiklose su jaunesniais darželio ir lopšelio grupių vaikais. Jie kartu piešė, žaidė, mokėsi dainelių, šokių, eilėraštukų. Buvo nuostabu stebėti vaikų jautrumą, rūpinimąsi mažesniais darželio ugdytiniais.

Su ugdytiniais svarstėme, ar jie gali padėti vaikams (bendraamžiams) kurie sunkiai serga, ir ar galėtų paaukoti savo žaisliuką. Pirmą savaitę, dar ne visi norėjo skirtis su savo žaisliuku, bet po išnagrinėtų kūrinėlių apie gerumą, diskusijų apie sergančius bendraamžius, jie kasdien vis nešė, ir nešė į grupę savo žaisliukus.

Projekto kulminacija – projekte dalyvaujančių ugdytinių koncertas ir akcija „Vaikai – vaikams“. Renginyje skambėjo vaikų dainos apie Lietuvą ir gerumą. Akcijos metu buvo parduoti vaikų padovanoti žaisliukai. Surinktos lėšos pervestos į labdaros ir paramos fondą „Rugutė“.

Širdingai dėkojame visai darželio bendruomenei už bendrystę, kuri padės per ligą einantiems vaikams. Fondo sąskaitą pasiekė 380 eurų, kuriuos skirsime būtiniems medikamentams ir slaugos priemonėms nupirkti.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums